Niťový lifting a aplikácia mezonití

invazívne ošetrenie
individuálne
10-30 €
ošetrenie bez prístroja
Objednať sa

Ide o modernú prevratnú metódu, ktorá odsúva do pozadia klasický facelift. Jednoducho a šetrne zaistí napnutie kože a tváre, a to pomocou systému jemného uchytenia tkaniva. Vďaka niťovému liftingu pacient už nemusí podstúpiť operáciu ani zdĺhavú rekonvalescenciu.

Behom jedného zákroku možno ošetriť aj niekoľko oblastí tváre naraz. Lifting je vhodný pre rôzne typy pleti a možno ho rôzne stupňovať podľa veku a potrieb klienta. Dokáže upraviť a zvýrazniť kontúry tváre, lícnych kostí, poklesnutých líc, poklesnutej kože nad hornou vonkajšou časťou oka, vrásky nad koreňom nosa, vráskavé líca, uvoľnenú kožu brady a pod bradou, vpadnuté obočie, či zvislé vrásky okolo úst.

●    Aplikácia mezonití
Mono nite – spevňovacie nite rôznych veľkostí 12-90 mm. Ide o hladké vlákno na ultratenkej ihle. Po zavedení zvyšujú prekrvenie pokožky. Bezpečný a účinný materiál s rýchlejšou absorpciou. Nite sa degradujú pomalšie a vyvolávajú výraznejšiu biorevitalizáciu, tj. majú dlhodobejší efekt.

●    Niťový lifting
Liftovacie COG – špirálové COG 70-90 mm. Dlhé COG vlákno s dvoma zavádzacími ihlami s 3D niťou. Zavedením pevného vlákna do hlbšieho podkožia sa dosahuje pekný a symetrický lifting ochabnutých častí tváre
 

Zákrok aplikácie mezonití je vhodný najmä pre ženy po 40-tke, keď je pokles kože na tvári spôsobený vekom, zlým životným štýlom, alebo genetikou.

Niťový lifting je vhodný už pre klientov nad 30 rokov, ktorí sa snažia o účinný boj s príznakmi starnutia, neprajú si podstúpiť invazívnu liečbu, a hľadajú prirodzene vyzerajúce výsledky.

Aplikácia mezonití vypína časti tváre, vyplňuje niekoľko vrások súčasne, spevňuje, a aktivuje pleťový kolagén. Výsledkom je spevnenie, pozdvihnutie línií tváre, a dokonalé vypnutie pleti. Vlákna sú do pokožky aplikované pozdĺž vrások, čím sa vrásky ľahšie vyplnia novovytvoreným kolagénom. Tvár získava príjemný a kompaktný vzhľad.

U niťového liftingu je efekt okamžitý a diskrétny, pretože je výsledkom stláčania tkaniva a zvyšovania pokožky v momente implantovania nití. Po aplikovaní nití, lekár vytvorí mierny tlak na ošetrovanú oblasť, pretvaruje povrch pokožky, čo ju robí viditeľne hladšou.

Zákrok sa vykonáva v lokálnej anestéze. Do ošetrovaných oblastí je injekčne aplikovaná znecitlivujúca látka. Využívajú sa nite s protismernými mikrovláknami alebo technika prešívania. Lifting sa aplikuje do podkožných tkanív pomocou ihličky v podobe mikrotenkej dutej kanyly, za pomoci jemného uchytenia tkaniva, po vopred presne naznačenom obryse. Všetko bez nutnosti invazívnych zásahov do kože. Typ a počet nití závisí od tonusu pokožky a rozsahu liftingu tváre.

Výsledok zákroku je viditeľný ihneď po ošetrení. Zákrok nezanecháva žiadne jazvy a je minimálne bolestivý. Účinok mezonití je viditeľný okamžite, ale metóda liftingu má kumulatívny nástup – rastie niekoľko mesiacov.
 
Po zákroku sa môžu v ošetrovanej oblasti vyskytnúť modriny, mierny opuch, drobné priehlbiny alebo hrčky na koži, ktoré zmiznú počas jedného týždňa. Zákrok si vyžaduje krátkodobú rekonvalescenciu 2 až 3 dni. Pri správnom zavedení nití je efekt viditeľný okamžite a počas prvých dvoch týždňov sa zlepšuje.

Dĺžka ošetrenia je 30 až 60 minút a efekt trvá 1,5 až 2 roky. 

Možné kontraindikácie s nami prosím konzultujte pred objednaním zákroku.

Cenník variant procedúry

Mononite spevňovacie 12-90mm 1ks
10 €

Liftovacie COG, špirálové COG 70-90mm 1ks
30 €

Príplatok za aplikáciu kanylou
10 €

Príplatok za lokálne znecitlivenie injekčným anestetikom
10 €

VYTVORENIE REZERVÁCIE

* Čas rezervácie bude stanovený po vzájomnej dohode
Informácie o spracúvaní osobných údajov
2021 © freetech.digital