Odstránenie kruhov pod očami za pomoci kyseliny hyaluronovej

invazívne ošetrenie
individuálne
240 €
ošetrenie bez prístroja
Objednať sa

Prepracovanosť, stres, zlý spánok no i genetika – faktorov spôsobujúcich kruhy pod očami je mnoho. Akonáhle sú vaše oči zatienené kruhmi pod očami, váš pohľad stráca iskru a jas. Spôsobuje ich predovšetkým strata objemu a často sú sprevádzané aj tmavším sfarbením. Kruhy pod očami môžu vzbudzovať dojem unaveného, nevýrazného a staršieho vzhľadu. V  súčasnosti poskytujeme dlhodobé riešenie problému s kruhmi pod očami injektovaním gélu kyseliny hyalurónovej, ktorý bol špeciálne vyvinutý spoločnosťou Teoxane Laboratories na citlivú oblasť očného okolia.

Kyselina hyalurónová je prirodzenou súčasťou ľudskej kože. Dokáže udržať vlhkosť ako špongia, vďaka čomu zachováva pleť pevnú, jemnú a pružnú. Množstvo kyseliny hyalurónovej v koži vekom klesá, a koža tak stráca objem, je suchšia, tenšia a krehkejšia. Menia sa ale aj
ostatné tkanivá pod kožou, dôsledkom čoho je, že sa kruhy pod očami prehlbujú, a sú viditeľnejšie. Produkt revitalizuje pleť, vypĺňa kruhy pod očami, a poskytuje komfort počas ošetrenia.

Kruhy pod očami sú po zákroku rovnomerne odstránené. Pleť je zároveň hydratovaná a vyzerá mladšie. Zákrok je známy dlhotrvajúcou celkovou spokojnosťou klientov s preukázaným efektom až po dobu 12 mesiacov.

Výsledky sú viditeľné ihneď po prvom ošetrení. Príležitostne môže byť potrebné doplňujúce injektovanie produktu, ktoré sa odporúča 1 mesiac po prvom ošetrení.

Váš ošetrujúci lekár najskôr podrobne zhodnotí oblasť, ktorú je potrebné ošetriť. Následne injektuje výplňový materiál. Ošetrenie trvá približne 20 minút.

V ošetrenej oblasti sa môžu vyskytnúť menšie modriny a/alebo opuch. Tieto reakcie však nebývajú pravidlom a pokiaľ sa predsa len vyskytnú, sú mierne a krátkodobé.

Možné kontraindikácie s nami prosím konzultujte pred objednaním zákroku.

Cenník variant procedúry

Odstránenie kruhov pod očami Teosyal Rendesity II
240 €

VYTVORENIE REZERVÁCIE

* Čas rezervácie bude stanovený po vzájomnej dohode
Informácie o spracúvaní osobných údajov
2021 © freetech.digital