Zväčšenie pier kyselinou hyalurónovou

invazívne ošetrenie
30-45 min.
190-200 €
ošetrenie bez prístroja
Objednať sa

Kyselina hyalurónová je prírodný materiál, ktorý sa nachádza v našom tele. Postupným starnutím sa jeho množstvo znižuje. Produkty firmy Teosyal sú vysokoelastické gély zo zosieťovanej kyseliny hyalurónovej, ktoré sú sterilné, neživočíšneho pôvodu, a sú určené na aplikáciu do pokožky. Sú navrhnuté na vypĺňanie vrások a pier.

Súmerné a plné pery sú v dnešnej dobe považované za ideál krásy. Zvyšujú atraktivitu nielen žien, ale aj mužov. Na zväčšenie pier používame populárnu radu výplňových materiálov od švajčiarskeho výrobcu Teoxane Lab. s názvom Teosyal Kiss a Teosyal RH2 a RH3 s vylepšeným zložením. Produkty sú určené špeciálne na jednu z najcitlivejších oblastí tváre – pery. Vďaka jeho jedinečnému pomeru viskozity a elasticity zabezpečuje maximálne prirodzené výsledky. Vďaka vysokej kohezivite materiálu poskytuje dlhotrvajúci účinok. Je vyvinutý tak, aby zachoval prirodzenú pohyblivosť pier. V porovnaní s inými výrobkami na báze kyseliny hyalurónovej je trvácnosť inovatívneho zloženia produktov Teosyal vyššia a jeho znášanlivosť u klientov je lepšia.

Neauvia® Organic Intense Lips obsahuje 24 mg/ml kyseliny hyalurónovej, aby poskytla optimálne výsledky v ošetrení oblasti pier. Výplň je ideálna na zväčšenie, konturáciu a dokonalú revitalizáciu pier. Dermálna výplň obsahuje aminokyseliny Glycín a L-Prolín, ktoré sú hlavnými zložkami telu prirodzenému kolagénu, čo zaisťuje dokonalú pružnosť a vzhľad prirodzených pier.

Aplikácia kyseliny hyalurónovej zvýrazňuje kontúry pier, zdokonaľuje ich tvar a obrysy. Okrajom pery vracia objem a tvar, vypĺňa jemné linky a marionetové vrásky, čím obnovuje mladistvý vzhľad. Zväčšuje celkový objem pier, a tým vyrovnáva ich asymetriu. Pomáha tiež upraviť poklesnuté ústne kútiky.

Zákrok trvá 30 až 45 minút a jeho výsledok sa dostaví ihneď. Zákrok je mierne bolestivý, preto sa na ošetrovanú oblasť aplikuje malá vrstva anestetického krému. Po ošetrení môžu vzniknúť malé modriny a opuch, ktorý môže pretrvávať 1 až 5 dní.

Efekt zákroku trvá v priemere 3 až 5 mesiacov, po ďalších aplikáciách efekt trvá 9 až 12 mesiacov.

Týždeň pred aplikáciou sa vyhnite užívaniu prípravkov s obsahom kyseliny acetylsalicylovej,
liekom proti horúčke a zrážaniu krvi, vitamínov C a E. Ak užívate tento typ liekov, poraďte sa
o ich vysadení s lekárom. Aspoň 15 dní pred a po aplikácii sa neodporúča absolvovať zubné ošetrenia. Minimálne 24 až 72 hodín pred a po aplikácii nepite alkohol a intenzívne nešportujte. Približne 12 hodín po aplikácii nepoužívajte make-up a počas 15 dní po aplikácii sa vyhýbajte nadmernému vystavovaniu sa slnku a teplotám nižším ako 0 ̊C, taktiež nenavštevujte saunu
alebo turecké kúpele. 

Možné kontraindikácie s nami prosím konzultujte pred objednaním zákroku.

Cenník variant procedúry

Teosyal KISS 0,7 ml
190 €

Teosyal KISS 1,0 ml
200 €

Naeuvia Intense Lips 1,0 ml
190 €

Teosyal RH2, RH3 1,0 ml
200 €

VYTVORENIE REZERVÁCIE

* Čas rezervácie bude stanovený po vzájomnej dohode
Informácie o spracúvaní osobných údajov
2021 © freetech.digital