Zvýraznenie objemu tváre v oblasti líc a dolnej čeľuste za pomoci kyseliny hyaluronovej

invazívne ošetrenie
20-40 min.
10-190 €
ošetrenie bez prístroja
Objednať sa

Kyselina hyalurónová je prirodzená súčasť vášho tela a zohráva dôležitú úlohu v udržiavaní peknej a zdravej pleti. Táto základná zložka kože zadržiava vodu ako špongia, a tým zachováva pleť hydratovanú. Pleť sa však vplyvom času mení. Hlavnými príčinami starnutia pleti sú nadbytok oxidantov a postupná strata vlastnej kyseliny hyalurónovej. Injekčná aplikácia kyseliny hyalurónovej slúži na prežiarenie pleti a ako prevencia predčasného starnutia. Aplikáciou kyseliny hyalurónovej je možné nahradiť jej prirodzenú stratu v koži, zároveň však podporiť aj produkciu vlastného kolagénu.

Produkt Teosyal Redensity I obsahuje vysokú koncentráciu prirodzenej nezosieťovanej kyseliny hyalurónovej a kombináciu antioxidantov, aminokyselín, minerálov a vitamínov, ktoré sa prirodzene nachádzajú v pleti.  Konzistencia vo forme tekutého gélu umožňuje jemnú aplikáciu vo vybraných oblastiach pomocou drobných vpichov.

Účinky injektovateľnej kyseliny hyalurónovej umožňujú oddialiť budúci chirurgický anti-aging zákrok.Výsledky sú viditeľné ihneď po prvom ošetrení. Pleť je na pohľad zdravšia, menej vráskavá, lepšie hydratovaná a pružnejšia. Postupne tvár čoraz viac žiari, a pleť sa stáva pevnejšou.

Pre vyšší komfort počas injekčného ošetrenia Redensity obsahuje lidokaín, často využívané lokálne anestetikum. Redensity sa injektuje drobnými vpichmi s veľmi tenkou ihlou. Ošetrenie trvá približne 20-40 minút. Pre optimálny výsledok odporúčame 3 ošetrenia v 3-týždňových intervaloch. Následne pre udržanie výsledku odporúčame 1 ošetrenie 2 až 3-krát za rok.

V oblasti ošetrenia sa môžu vyskytnúť jemne viditeľné známky injektovania. Tieto nedokonalosti zvyčajne rýchlo ustúpia, preto nie je dôvod na dlhšiu rekonvalescenciu.

Možné kontraindikácie s nami prosím konzultujte pred objednaním zákroku.

Cenník variant procedúry

Korekcia nosovo-perovej oblasti a lícnej oblasti
190 €

Príplatok za aplikáciu kanylou
10 €

Príplatok za lokálne znecitlivenie injekčným anestetikom
10 €

VYTVORENIE REZERVÁCIE

* Čas rezervácie bude stanovený po vzájomnej dohode
Informácie o spracúvaní osobných údajov
2021 © freetech.digital