Depilácia filmovým voskom

neinvazívne ošetrenie
5-10 min.
4-6 €
ošetrenie bez prístroja
Objednať sa

Kompletná depilácia voskom je najjednoduchší spôsob na dosiahnutie hladkej a jemnej pokožky bez chĺpkov. Na depiláciu filmovým voskom používame produktovú radu značky Depiléve, ktorá je svetovou jednotkou v profesionálnom systéme depilácie voskom. Produkty majú špeciálne zloženie vhodné pre všetky typy pleti a chĺpkov, zaručuje príjemné a efektívne odstránenie nežiaduceho ochlpenia. Filmové vosky tvoria tretiu generáciu depilačných voskov, ktoré na pokožke vytvoria jemný film. Ten sa strháva bez depilačných pásikov a bez zanechávania zvyšku voskov na pokožke. Filmový vosk je ideálnym riešením na citlivé miesta a na depiláciu krátkych chĺpkov. Ako jeden z mála depilačných voskov nedráždi pokožku. Po ich použití pokožka zostáva hladká a rozjasnená. Chĺpky nerastú niekoľko týždňov. Čím častejšie chĺpky voskom odstraňujete, tým sú nové chĺpky slabšie. 

Dĺžka zákroku sa pohybuje medzi 5 až 10 minút. Pre odstránenie ochlpenia je potrebné depiláciu opakovať podľa potreby v rozpätí 4 až 6 týždňov.

Kompletná depilácia voskom je najjednoduchší spôsob na dosiahnutie hladkej a jemnej pokožky bez chĺpkov. Na depiláciu filmovým voskom používame produktovú radu značky Depiléve, ktorá je svetovou jednotkou v profesionálnom systéme depilácie voskom. Produkty majú špeciálne zloženie vhodné pre všetky typy pleti a chĺpkov, zaručuje príjemné a efektívne odstránenie nežiaduceho ochlpenia. 

Film waxing – depilácia filmovým voskom, je systém vyvinutý firmou Depiléve.  

Je vhodná pre dámy všetkých vekových kategórii, ktoré majú na tvári nežiaduce ochlpenie. 

Filmové vosky tvoria tretiu generáciu depilačných voskov, ktoré na pokožke vytvoria jemný film. Ten sa strháva bez depilačných pásikov a bez zanechávania zvyšku voskov na pokožke. Filmový vosk je ideálnym riešením na citlivé miesta a na depiláciu krátkych chĺpkov. Ako jeden z mála depilačných voskov nedráždi pokožku.

Po ich použití pokožka zostáva hladká a rozjasnená. Chĺpky nerastú niekoľko týždňov. Čím častejšie chĺpky voskom odstraňujete, tým sú nové chĺpky slabšie. 

Na vyčistenú pokožku sa nanesie filmový vosk. Následne sa jedným ťahom strhne. Ošetrenie je mierne bolestivé, no necháva pokožku bez podráždenia.  

Dĺžka zákroku sa pohybuje medzi 5 až 10 minút. Pre odstránenie ochlpenia je potrebné depiláciu opakovať podľa potreby v rozpätí 4 až 6 týždňov.

Depilácia nemá takmer žiadne kontraindikácie, preto sa často používa aj doma. Nie je vhodná pacientov s diabetom, aktívnou infekciou, kŕčovými žilami či ochorením srdca. 

Možné kontraindikácie s nami prosím konzultujte pred objednaním zákroku.

Cenník variant procedúry

Depilácia horná pera
4 €

Depilácia brada
5 €

Depilácia líca
6 €

VYTVORENIE REZERVÁCIE

* Čas rezervácie bude stanovený po vzájomnej dohode
Informácie o spracúvaní osobných údajov
2021 © freetech.digital