Kavitácia

neinvazívne ošetrenie
90 min.
40 €
prístrojové ošetrenie
Objednať sa

Koncentrovaná ultrazvuková kavitácia pomáha eliminovať telesný tuk. Vďaka novej nízkej citlivosti prispieva k zníženiu celulitídy a zníženiu obvodu tela. Vyznačuje sa vysokou intenzitou ultrazvuku nízkej citlivosti. Neinvazívna kavitácia je bezbolestná  a bezpečnejšia ako tradičná invazívna liposukcia.

Je to populárna metóda odstránenia tuku, redukcie celulitídy a tvarovania postavy. Oblasti vhodné na ošetrenie kavitáciou sú brucho a boky, stehná (vnútorné, vonkajšie, predná i zadná strana), zadok a nohy (kolená, členky, lýtka). Efekt je trvalý a odstránený tuk sa späť do tkaniva nevracia. Ošetrené miesto je vyhladené a vypnuté. Obvod ošetrenej oblasti je už po jednom ošetrení zmenšený až o 1 cm. Tuk je redukovaný prirodzeným fyziologickým procesom.

Ošetrenie trvá v závislosti od rozsahu ošetrovaného miesta približne 90 minút. Ultrazvukovú liposukciu odporúčame realizovať 1 x týždenne a kombinovať s lymfodrenážou, z dôvodu odstránenia a vyplavenie uvoľnených rozpustených tukov. Celá kúra by sa mala skladať zo 6 až 10 sedení (podľa požadovaného efektu).

Koncentrovaná ultrazvuková kavitácia pomáha eliminovať telesný tuk. Vďaka novej nízkej citlivosti prispieva k zníženiu celulitídy a zníženiu obvodu tela. Vyznačuje sa vysokou intenzitou ultrazvuku nízkej citlivosti. Neinvazívna kavitácia je bezbolestná  a bezpečnejšia ako tradičná invazívna liposukcia. Je to populárna metóda odstránenia tuku, redukcie celulitídy a tvarovania postavy.

Ošetrenie je vhodné pre každú pleť bez ohľadu na jej typ alebo pohlavie. Oblasti vhodné na ošetrenie kavitáciou sú brucho a boky, stehná (vnútorné, vonkajšie, predná i zadná strana), zadok a nohy (kolená, členky, lýtka). 

Sústredená energia ultrazvuku vytvára oscilačné vlny, ktoré prenikajú do tukových buniek a účinne ich rozbíjajú. Narušená tuková bunka sa rozpadá a uvoľňuje sa tuk. Následne sú rozbité tukové tkanivo a toxíny vylučované z tela cez lymfatický systém, preto sa odporúča podstúpiť aj lymfodrenáž. Efekt je trvalý a odstránený tuk sa späť do tkaniva nevracia. 

Ošetrené miesto je vyhladené a vypnuté. Obvod ošetrenej oblasti je už po jednom ošetrení zmenšený až o 1 cm. Tuk je redukovaný prirodzeným fyziologickým procesom.

Pred ošetrením je odporúčaná hypokalorická diéta s obmedzeným príjmom tukov a soli, nepiť kávu, nejesť ťažké, nadúvajúce jedlá alebo jedlá s veľkým obsahom vlákniny. Hodinu pred ultrazvukovou liposukciou je vhodné nejesť a dodržiavať pravidelný pitný režim, hlavne v deň ošetrenia (minimálne 2 litre vody denne). Jedná sa o dôležitú podmienku, aby mohlo dochádzať k odplavovaniu rozbitých tukových buniek močom. 

Po skončení ultrazvukovej liposukcie sa odporúča zvýšiť fyzickú aktivitu, ktorá podporuje odstránenie uvoľnených tukových buniek, vylúčiť konzumáciu alkoholu a kofeínu 24 hodín pred a aspoň 24 hodín po zákroku.

Ošetrenie trvá v závislosti od rozsahu ošetrovaného miesta približne 90 minút. Ultrazvukovú liposukciu odporúčame realizovať 1 x týždenne a kombinovať s lymfodrenážou, z dôvodu odstránenia a vyplavenie uvoľnených rozpustených tukov. Celá kúra by sa mala skladať zo 6 až 10 sedení (podľa požadovaného efektu).

Pacienti s diagnostikovanými zhubnými nádormi (metastázy), s kardiovaskulárnymi a neurologickými ochoreniami, akútnymi kožnými alebo inými chorobami, poruchou žilového lymfatického systému, poruchou zrážanlivosti krvi. Ďalej pri autoimunitných ochoreniach, tehotenstve a dojčení, vnútromaternicovom teliesku (pri ošetrení brucha), menštruácii (v deň kavitácie), pri protézach alebo elektronických pomôckach, a pri užívaní antibiotík alebo antidepresív.

Možné kontraindikácie s nami prosím konzultujte pred objednaním zákroku.

Cenník variant procedúry

Kavitácia do 40. minút ošetrenie + 30 min. lymfodrenáž
40 €
1 lokalita

VYTVORENIE REZERVÁCIE

* Čas rezervácie bude stanovený po vzájomnej dohode
Informácie o spracúvaní osobných údajov
2021 © freetech.digital