Kozmetická masáž tváre, krku a dekoltu

neinvazívne ošetrenie
60-90 min.
35-49 €
ošetrenie bez prístroja
Objednať sa

Odborne prevedená kozmetická masáž sa využíva najmä na odďaľovanie starnutia pleti. Patrí medzi najúčinnejšie spôsoby v boji proti starnutiu. Cieľom kozmetickej masáže nie je ovplyvňovanie svalov ale pôsobenie na všetky tri vrstvy kože, čo zabraňuje ochabnutiu jej tonusu a prejavom starnutia. Pri masážach využívame vysoko účinnú radu izraelskej kozmetiky HL – Perfect time, vhodnú na ošetrovanie a napĺňanie potrieb zrelej pleti. Jednotlivé produkty obsahujú najkvalitnejšie ingrediencie, ktoré vypĺňajú vrásky a vyhladzujú pleť, spevňujú a zvýrazňujú kontúry tváre, napínajú pokožku krku a dekoltu a dodávajú jej mladistvý vzhľad. Masážou sa tiež urýchľuje metabolizmus v koži a tým sa znižuje vrstva podkožného tuku, odďaľuje sa tvorba vrások, a jemné vrásky sa vypĺňajú. Po kozmetickej masáži je pleť vyhladená, hydratovaná, a kontúry krku, dekoltu a tváre sú spevnené a vypnuté.

Dĺžka ošetrenia je 60 až 90 minút.

Odborne prevedená kozmetická masáž sa využíva najmä na odďaľovanie starnutia pleti. Patrí medzi najúčinnejšie spôsoby v boji proti starnutiu. Cieľom kozmetickej masáže nie je ovplyvňovanie svalov ale pôsobenie na všetky tri vrstvy kože, čo zabraňuje ochabnutiu jej tonusu a prejavom starnutia. 

Pri masážach využívame vysoko účinnú radu izraelskej kozmetiky HL – Perfect time, vhodný na ošetrovanie a napĺňanie potrieb zrelej pleti. Jednotlivé produkty obsahujú najkvalitnejšie ingrediencie, ktoré zosilňujú vrstvy podkožného tuku, vypĺňajú vrásky a vyhladzujú pleť, spevňujú a zvýrazňujú kontúry tváre, napínajú pokožku krku a dekoltu a dodávajú jej mladistvý vzhľad.

●    Inovatívne lipopeptidy stimulujú prekrvenie, zlepšujú elasticitu a pevnosť pokožky, vyhladzujú vrásky a spomaľujú vznik nových.
●    Esenciálne aminokyseliny napomáhajú obnove tkaniva, zlepšujú syntézu kolagénu a elastínu a tým povzbudzujú biochemickú aktivitu prebiehajúcu v hlbokých kožných vrstvách.
●    Kyselina hyalurónová dodáva pleti maximum vlhkosti, objem, spevňuje a výrazne zjemňuje vzhľad vrások.
●    Rastlinné fytoestrogény svojím pôsobením zvyšujú obsah tekutín, zrýchľujú produkciu kolagénu a zlepšujú elasticitu a pevnosť pokožky.
●    Vitamín C pomáha neutralizovať voľné radikály, povzbudzuje produkciu kolagénu a dodáva pleti rovnomerný, zdravý odtieň.
●    Vitamín E aktívne zmierňuje poškodzovanie pokožky slnečným žiarením, je veľmi dôležitý pre jej lepšie zvlhčovanie a regeneráciu.
 

Procedúra bola vytvorená špeciálne na zrelú pleť (40+), pre ktorú sú typické vrásky, ochabnutosť a strata pevnosti. Kozmetickú masáž je však možné absolvovať už od vzniku prvých vrások – u suchej a normálnej pleti od 25 rokov, u zmiešanej a mastnej pleti od 30 rokov.

Kozmetická masáž priaznivo pôsobí na nervové zakončenia kože a tým blahodarne ovplyvňuje celú nervovú sústavu. Prekrvením kože sa z organizmu lepšie odplavujú produkty tkaninového metabolizmu. Z kožného povrchu sa mechanicky odstraňujú najstaršie rohové bunky (dochádza k jemnej exfoliácii – olupovaniu kože), takže pleť nadobúda mladší vzhľad, je pevnejšia a zvyšuje sa jej elasticita. Masážou sa tiež urýchľuje metabolizmus v koži, a tým sa znižuje vrstva podkožného tuku, odďaľuje sa tvorba vrások, a jemné vrásky sa vypĺňajú.

Po kozmetickej masáži je pleť vyhladená, hydratovaná, a kontúry krku, dekoltu a tváre sú spevnené a vypnuté. 

Ošetrenie začína konzultáciou pred ošetrením. Následne sa pleť odlíči a dôkladne vyčistí. Po masáži a aplikovaní kozmetických prípravkov sa do pleti aplikuje ochranný krém.

Ošetrenie je bezbolestné a príjemné. Je skvelým spestrením bežného dňa. Prostredníctvom tejto masáže sa zlepšuje obranyschopnosť a odstraňujú sa stopy únavy. 

Dĺžka ošetrenia je 60 až 90 minút. 

Zákrok nie je vhodný pre pacientov s akútnym ochorením, aktívnym zápalom alebo iným ochorením kože, pri ekzémoch, hypertenzii, kardiovaskulárnych ochoreniach, stomatologických problémoch a pri vírusových ochoreniach (herpes, zápal spojiviek). 

Možné kontraindikácie s nami prosím konzultujte pred objednaním zákroku.

Cenník variant procedúry

Masáž (tvár, krk)
35 €
kozmetika HL BIO REPAIR

Masáž (tvár, krk, dekolt)
45 €
kozmetika HL BIO REPAIR

Masáž (tvár, krk)
39 €
kozmetika HL PERFECT TIME

Masáž (tvár, krk, dekolt)
49 €
kozmetika HL PERFECT TIME

VYTVORENIE REZERVÁCIE

* Čas rezervácie bude stanovený po vzájomnej dohode
Informácie o spracúvaní osobných údajov
2021 © freetech.digital