Rádiofrekvencia

neinvazívne ošetrenie
20-60 min.
40-78 €
prístrojové ošetrenie
Objednať sa

Tvárová rádiofrekvencia – neinvazívny thermo lifting, ktorý prehrievaním kolagénových vlákien spôsobuje ich sťahovanie a napínanie. Dochádza k regenerácii, vyhladeniu a omladeniu pleti. Efekt omladenia tváre je viditeľný už po prvom ošetrení. Pleť je hydratovaná, regenerovaná, prekrvená a vyhladená. Vrásky a jazvy sú redukované. Tvárovú rádiofrekvenciu výborne dopĺňa aplikácia HYALGEN séra, ktoré má v kombinácii s týmto ošetrením synergický účinok. Viditeľne vyhladzuje vrásky, nosoústne ryhy a celkovo zvyšuje pevnosť kože.

Ošetrenie trvá v závislosti od rozsahu od 20 do 60 minút. Odporúčame absolvovať 5 až 6 ošetrení. 

Tvárová rádiofrekvencia – neinvazívny thermo lifting, ktorý funguje na princípe diatermie (vytváranie tepla v tkanivách). Prehrievaním sa kolagénové vlákna sťahujú a napínajú, vďaka čomu dochádza k požadovanej regenerácii pleti. 

Tvárovú rádiofrekvenciu výborne dopĺňa aplikácia HYALGEN séra, ktoré má v kombinácii s týmto ošetrením synergický účinok. Viditeľne vyhladzuje vrásky, nosoústne ryhy a celkovo zvyšuje pevnosť kože.

 

Pri bežnej rádiofrekvencii dochádza k tepelnému poškodeniu kože, ktoré vedie k tvorbe kolagénu. Aplikácia séra Hyalgen urýchľuje tvorbu nového kolagénu, zvyšuje účinok rádiofrekvencie a urýchľuje viditeľnosť výsledkov.

Zloženie séra:
●    Nanočastice zlata obalené kyselinou hyalurónovou
Hlavnou aktívnou látkou séra sú nanočastice zlata obalené kyselinou hyalurónovou, ktoré majú unikátnu schopnosť aktivovať receptor kožných buniek zodpovedný za produkciu kyseliny hyalurónovej, kolagénu a elastínu. Elektromagnetické žiarenie vznikajúce pri rádiofrekvencii ich ohrieva a zvýrazňuje ich účinok.
●    Nanočastice zlata s oligomérmi kyseliny hyalurónovej
Patentovaná nanotechnológia častíc zlata, ktoré na seba viažu oligoméry kyseliny hyalurónovej a pomáhajú lepšie hydratovať pokožku.
●    Tokoferoly (vitamín E)
Vitamín E je silný antioxidant chrániaci pleť pred poškodením voľnými radikálmi. Pleť naviac hydratuje a regeneruje.
●    Aminokyseliny (serín, prolín a arginín)
Aminokyseliny pleť výrazne hydratujú a spevňujú.
●    Glycerín
Glycerín pôsobí ako zvlhčujúca látka. Pleť je po glyceríne hydratovaná a svieža.

*Nanočastice zlata sú do 24 hodín od aplikácie z organizmu kompletne eliminované. Produkty Endor zároveň neobsahujú parabény, priemyselné konzervačné látky, umelé farbivá, emulgátory a agresívne povrchovo aktívne látky, pesticídy, mutagénne alebo reprotoxické látky, alkoholy dráždivé pre kožu, sulfidy, formaldehydy, nitrozamíny, butylovaný hydroxytoluén, methylisothiazolinone a ďalšie. Žiadny z výrobkov nie je testovaný na zvieratách.

Ošetrenie je určené osobám s mierne ochabnutou pokožkou tváre, krku a dekoltu. Zákrok sa odporúča aj na elimináciu jaziev po akné. 

Rádiofrekvencia je vhodná aj pre ostatné časti tela – vypnutie pokožky na bruchu, zlepšenie obrysov zadočku a stehien, či ošetrenie rúk.
 

Rádiofrekvencia spočíva v selektívnej aplikácii energie do pokožky. Aplikovaná energia aktívne bojuje proti ochabnutej pleti, zlepšuje hustotu, napätie, tón a jas pokožky. Zároveň predstavuje impulz na naštartovanie telu vlastných omladzovacích procesov v pokožke. Vďaka zvýšenej teplote dochádza k zrýchleniu metabolického cyklu, stimulácii a aktivácii fibroblastov. Zvyšuje sa tiež produkcia kolagénu a elastínu. 

Efekt omladenia tváre je viditeľný už po prvom ošetrení. Pleť je hydratovaná, regenerovaná, prekrvená a vyhladená. Vrásky a jazvy sú redukované. 
 

Na ošetrenie použijeme špeciálnu hlavicu rádiofrekvenčného prístroja. Počas ošetrenia do pokožky pôsobením rádiofrekvenčných vĺn vnikajú biologicky aktívne látky, a to bez jej narušenia. Pri ošetrení môže dôjsť k prechodnému začervenaniu pleti, ktoré je však len krátkodobé. 

Ošetrenie je bezbolestné a bezpečné. Vnímate iba pocit príjemného tepla v ošetrovanej oblasti, ktorý nemá žiadne vedľajšie účinky. Navodzuje veľmi príjemný stav relaxácie. 
 

Ošetrenie trvá v závislosti od rozsahu od 20 do 60 minút. Odporúčame absolvovať 5 až 6 ošetrení. 

Po zákroku nie je potrebná špeciálna starostlivosť, hodinu po zákroku sa môžete vrátiť k vašemu bežnému životu. 
 

Pacienti trpiaci na srdcové ochorenia, kardiostimulátor, poruchy zrážanlivosti krvi, tehotenstvo a kojenie, poruchy činnosti pečene alebo obličiek, poruchy metabolizmu (cholesterol, triglyceridy), poruchy cievneho systému (trombóza, zápal žíl), ochorenia spojivových tkanív a nervovo-svalové ochorenia (epilepsia), kovové protézy a piercing v ošetrovanej oblasti, miesta s névami (materskými znamienkami), botulotoxín ( 3 až 4 týždne od aplikácie), akútne infekčné procesy, zápaly, poranenia a alergie.

Možné kontraindikácie s nami prosím konzultujte pred objednaním zákroku. 
 

Cenník variant procedúry

Rádiofrekvencia bipolárna (tvár) + sérum
45 €
sérum s oligomérmi kyseliny hyalurónovej

Rádiofrekvencia bipolárna (krk) + sérum
40 €
sérum s oligomérmi kyseliny hyalurónovej

Rádiofrekvencia bipolárna (dekolt) + sérum
45 €
sérum s oligomérmi kyseliny hyalurónovej

Rádiofrekvencia bipolárna (tvár + krk) + sérum
78 €
sérum s oligomérmi kyseliny hyalurónovej

VYTVORENIE REZERVÁCIE

* Čas rezervácie bude stanovený po vzájomnej dohode
Informácie o spracúvaní osobných údajov
2021 © freetech.digital