Rádiofrekvencia (telo)

neinvazívne ošetrenie
40 min.
38-90 €
prístrojové ošetrenie
Objednať sa

Telová rádiofrekvencia je neinvazívna metóda bez chirurgického zákroku, ktorá veľmi účinne a rýchlo spevňuje a vypína pokožku na rôznych častiach tela (brucho, ruky, nohy, zadok, chrbát). Jedná sa o nebolestivú, bezpečnú a vysoko účinnú metódu k vymodelovaniu postavy, odstráneniu celulitídy a ochabnutej pokožky. Účinky rádiofrekvencie sú výrazne viditeľnejšie pri aplikácii séra Celltense. Efekt omladenia je viditeľný už po prvom ošetrení. Koža zostane flexibilná a tuk sa rýchlejšie odvádza z tela. Tvar a výzor pokožky sú výrazne zlepšené. Mierna tvorba tepla v hĺbke podporuje novú tvorbu kolagénu a elastínu.

Ošetrenie trvá približne 40 minút. Okamžitý efekt sa dosiahne už po jednom ošetrení, tento sa však po 1 až 2 dňoch znovu stratí. Aby sa dosiahlo trvalé zlepšenie vzhľadu pokožky, odporúčame kúru 10 ošetrení v 7 až 14 denných intervaloch. Následne, pre trvalý výsledok, odporúčame procedúru opakovať raz za mesiac. Dlhotrvajúci účinok nie je viditeľný hneď, ale až po niekoľkých dňoch a zvyšuje sa niekoľko mesiacov.

Telová rádiofrekvencia je neinvazívna metóda bez chirurgického zákroku, ktorá veľmi účinne a rýchlo spevňuje a vypína pokožku na rôznych častiach tela (brucho, ruky, nohy, zadok, chrbát). Jedná sa o nebolestivú, bezpečnú a vysoko účinnú metódu k vymodelovaniu postavy, odstráneniu celulitídy a ochabnutej pokožky. Účinky rádiofrekvencie sú výrazne viditeľnejšie pri aplikácii séra Celltense. 

Klinicky preverená patentovaná technológia nanočastíc zlata s oligomérmi kyseliny hyalurónovej v kombinácii s rádiofrekvenciou vytvára intenzívny synergický efekt, ktorý zlepšuje pevnosť pokožky a obmedzuje výskyt celulitídy. 

Zloženie: 
●    Nanočastice zlata s oligomérmi kyseliny hyalurónovej
Patentovaná nanotechnológia častíc zlata, ktoré na seba viažu oligoméry kyseliny hyalurónovej.
●    Tokoferoly (vitamín E)
Silný antioxidant , ktorý pleť chráni pred poškodením voľnými radikálmi, pleť tiež hydratuje a regeneruje.
●    Aminokyseliny (serín, prolín a arginín)
Hydratujú a spevňujú pleť.
●    Glycerín
Hydratuje a osviežuje.

*Nanočastice zlata sú do 24 hodín od aplikácie z organizmu kompletne eliminované. 

Ošetrenie je ideálne pre osoby s mierne ochabnutou pokožkou prípadne s partiami, ktoré je potrebné spevniť. Rádiofrekvencia je vhodná na vypnutie pokožky na bruchu, zlepšenie obrysov zadočku a stehien, či ošetrenie rúk.

Rádiofrekvencia spočíva v selektívnej aplikácii energie do pokožky. Vďaka zvýšenej teplote dochádza k zrýchleniu metabolického cyklu, stimulácii a aktivácii fibroblastov. Povzbudzuje látkovú výmenu a efektívne redukuje nazbieraný tuk pomocou lymfatickej drenáže. Zvyšuje elasticitu pokožky a vyhladzuje a zjemňuje tkanivo. Špeciálnymi elektródami, ktorými sa jemne prechádza po pokožke, vnikajú rádiofrekvenčné vlny hlboko do pokožky.    

Efekt je viditeľný už po prvom ošetrení. Koža je flexibilná a tuk sa rýchlejšie odvádza z tela. Tvar a výzor pokožky sú výrazne zlepšené. Mierna tvorba tepla v hĺbke podporuje novú tvorbu kolagénu a elastínu. 

Na ošetrenie použijeme špeciálnu hlavicu rádiofrekvenčného prístroja. Počas ošetrenia do pokožky pôsobením rádiofrekvenčných vĺn vnikajú biologicky aktívne látky, a to bez jej narušenia. Pri ošetrení môže dôjsť k prechodnému začervenaniu pleti, ktoré je však len krátkodobé. 

Ošetrenie je bezbolestné a bezpečné. Vnímate iba pocit príjemného tepla v ošetrovanej oblasti, ktorý nemá žiadne vedľajšie účinky. Navodzuje veľmi príjemný stav relaxácie. 

Ošetrenie trvá približne 40 minút. Okamžitý efekt sa dosiahne už po jednom ošetrení, tento sa však po 1 až 2 dňoch znovu stratí. Aby sa dosiahlo trvalé zlepšenie vzhľadu pokožky, odporúčame kúru 10 ošetrení v 7 až 14 denných intervaloch. Následne, pre trvalý výsledok, odporúčame procedúru opakovať raz za mesiac.
Dlhotrvajúci účinok nie je viditeľný hneď, ale až po niekoľkých dňoch a zvyšuje sa niekoľko mesiacov, lebo kolagén a elastín sa stále tvoria.

Pacienti trpiaci na srdcové ochorenia, kardiostimulátor, poruchy zrážanlivosti krvi, tehotenstvo a kojenie, poruchy činnosti pečene alebo obličiek, poruchy metabolizmu (cholesterol, triglyceridy), poruchy cievneho systému (trombóza, zápal žíl), ochorenia spojivových tkanív a nervovo-svalové ochorenia (epilepsia), ochorenia štítnej žľazy, kovové protézy a piercing v ošetrovanej oblasti, miesta s névami (materskými znamienkami), botulotoxín ( 3 až 4 týždne od aplikácie), akútne infekčné procesy, zápaly, poranenia a alergie.

Možné kontraindikácie s nami prosím konzultujte pred objednaním zákroku.
 

Cenník variant procedúry

Rádiofrekvencia tela + sérum (1 lokalita)
45 €
nanočastice zlata s oligomérmi kyseliny hyalurónovej

Rádiofrekvencia tela
38 €

Rádiofrekvencia tela + sérum (3 lokality)
90 €
nanočastice zlata s oligomérmi kyseliny hyalurónovej

VYTVORENIE REZERVÁCIE

* Čas rezervácie bude stanovený po vzájomnej dohode
Informácie o spracúvaní osobných údajov
2021 © freetech.digital