Chemický peeling

neinvazívne ošetrenie
30 min.
48 €
ošetrenie bez prístroja
Objednať sa

Chemický peeling je rýchly a účinný postup ku omladeniu, rejuvenizácií a regenerácií pokožky tváre, krku a dekoltu. Je to neinvazívny zákrok vhodný pre všetkých, ktorí očakávajú rýchle zlepšenie vzhľadu pleti. Na chemický peeling používame novú generáciu chemického peelingu PQAGE Evolution, ktorý ovplyvňuje iba hlboké vrstvy kože. Povrch kože zostáva nedotknutý a aplikácia je preto možná celoročne. Je to unikátny prípravok, ktorý navráti pleti pevnosť a pružnosť, kontúry tváre sa spevnia a tvár získa mladistvejší výraz. Výsledkom je elastická, zdravo pôsobiaca a mladistvá pokožka. Liftingový efekt nastupuje ihneď po ošetrení. Jeho maximálny účinok sa prejaví po 21 dňoch.

Peeling môže byť aplikovaný raz týždenne počas 3 až 6 týždňov. Na udržanie vypnutej pleti sa následne odporúča absolvovať ošetrenie raz mesačne.

Chemický peeling je rýchly a účinný postup ku omladeniu, rejuvenizácií a regenerácií pokožky tváre, krku a dekoltu. Je to neinvazívny zákrok vhodný pre všetkých, ktorí očakávajú rýchle zlepšenie vzhľadu pleti. 

Je bezpečnou a zároveň účinnou liečebnou a skrášľovacou metódou, ktorá častokrát môže nahradiť aj iné, omnoho finančne nákladnejšie ošetrenia Chemický peeling možno kombinovať tiež s radou ďalších metód ako omladenie kože lasermi, výplne vrások, či botulotoxín.

PQAGE Evolution je novou generáciou chemického peelingu, ktorý ovplyvňuje iba hlboké vrstvy kože. Povrch kože zostáva nedotknutý a aplikácia je preto možná celoročne. 

Peeling je vhodný na všetky typy pleti a pre všetky vekové kategórie. Je primárne určený pleti, ktorá stráca pružnosť a pevnosť. Je tiež vhodný na redukciu jemných i hlbších vrások a pigmentácie u zrelej pleti. 

V derme dochádza k aktivácii fibroplastov, a tým k novotvorbe elastických a kolagénových vlákien. Výsledkom je elastická, zdravo pôsobiaca a mladistvá pokožka. Liftingový efekt nastupuje ihneď po ošetrení. Jeho maximálny účinok sa prejaví po 21 dňoch.

Ošetrenie začína konzultáciou pred ošetrením. Následne sa pleť odlíči a dôkladne vyčistí. Peeling sa aplikuje na tvár, krk, a dekolt. Nakoniec sa do pleti aplikuje ochranný krém.

Ošetrenie je veľmi príjemné a časovo nenáročné, ihneď po ošetrení je možné sa zapojiť do bežných aktivít.
 

V závislosti od stavu pokožky sa po konzultácii vypracuje plán liečby. Peeling môže byť aplikovaný raz týždenne počas 3 až 6 týždňov. Na udržanie vypnutej pleti sa následne odporúča absolvovať ošetrenie raz mesačne.

Zákrok nie je vhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky, pri vírusových ochoreniach (herpes), akútnych zápalových zmenách na koži, prekanceróznych a kanceróznych zmenách, imunitných a hormonálnych ochoreniach, psoriáze, cukrovke, zvýšenej senzitivite pokožky, či mesiac po abrazívnom peelingu (minimálne 4 týždňový odstup).

Možné kontraindikácie s nami prosím konzultujte pred objednaním zákroku.
 

Cenník variant procedúry

Chemický peeling PQAGE Evolution
48 €

VYTVORENIE REZERVÁCIE

* Čas rezervácie bude stanovený po vzájomnej dohode
Informácie o spracúvaní osobných údajov
2021 © freetech.digital