Formovanie tela a celulitída – Spevnenie pokožky Rigenera 3

neinvazívne ošetrenie
30 - 40 min.
42 €
prístrojové ošetrenie
Objednať sa

Prístroj Rigenera 3 od talianskeho výrobcu kozmetických a medicínskych prístrojov EME je tu, aby vám pomohol dosiahnuť vaše sny o pevnejšom tele bez celulitídy. S touto inovatívnou technológiou môžete efektívne spevniť pokožku na tele a zbaviť sa nežiaducej celulitídy.

Táto pokročilá technológia kombinuje štyri efektívne metódy boja proti celulitíde – rádiofrekvenciu, vákuum, LED svetlo a softlaser – pre dosiahnutie viditeľných výsledkov. Tieto technológie pôsobia synergicky na pokožku, pričom rádiofrekvencia stimuluje tvorbu nového kolagénu a elastínu, vákuum zvyšuje cirkuláciu krvi a lymfy, LED svetlo má pozitívny vplyv na pokožku, a softlaser podporuje regeneráciu tkanív. Pri ošetrení môžete cítiť vákuový podtlak s pulzovaním na koži a mierne teplo, ktoré vzniká vplyvom rádiofrekvencie a softlaseru.

Pomôže pri:

  • Redukcii lokalizovaného tuku
  • Redukcii celulitídy /štádia I – III/
  • Omladzovaní / zlepšení elasticity pokožky / na tele aj na tvári
  • Redukcií strií

Ošetrenie je bezbolestné a trvá od 30 do 40 minút. Odporúčame absolvovať 6 až 8 ošetrení v časovom intervale 7 až 10 dní.

Ošetrenie prístrojom Rigenera 3 je vhodné pre ľudí, ktorí majú problémy s celulitídou, stratou elasticity pokožky, alebo jednoducho túžia po spevnení svojho tela. Je vhodné pre obidve pohlavia a môže byť aplikované na rôzne časti tela, vrátane nôh, zadku, brucha, bokov a ramien.

Po ošetrení s prístrojom Rigenera 3 môžete očakávať viditeľné zlepšenie vzhľadu svojej pokožky. Celulitída (a strie) bude menej výrazná, pokožka bude spevnenejšia a pružnejšia. Tento zákrok tiež pomáha pri redukcii lokálnych tukových zásob, čím pomáha tvarovať telo do žiadanej formy.

Ošetrenie prístrojom Rigenera 3 je bezbolestné a pohodlné. Pred začatím ošetrenia sa pokožka očistí a na ošetrovanú oblasť sa aplikuje špeciálny olej, ktorý pomáha zabezpečiť optimálny kontakt medzi prístrojom a pokožkou. Potom sa použije prístroj s vhodnými nastaveniami parametrov a hlavica sa aplikuje na ošetrovanú oblasť.

Dĺžka ošetrenia s prístrojom Rigenera 3 závisí od toho, ktorá časť tela sa ošetruje a od individuálnych potrieb klienta. Väčšinou sú ošetrenia rýchle a klienti sa môžu okamžite vrátiť k svojim bežným aktivitám.

Po ošetrení sa odporúča aplikovať vhodný produkt na pokožku, ktorý pomôže zvýšiť účinnosť ošetrenia. Ošetrujúca oblasť by sa mala po ošetrení masírovať, aby sa zabezpečila rovnomerná absorpcia produktu.

Hoci Rigenera 3 je účinným ošetrením, existujú niektoré kontraindikácie, ktoré by ste mali brať do úvahy. Patrí sem tehotenstvo, používanie kardiostimulátora, kovové protézy, užívanie drog, dekompenzovaný diabetes, kŕčové žily, kapilárna slabosť, autoimunitné ochorenia kolagénu ako lupus a sklerodermia.

Pred zákrokom je dôležité konzultovať tieto kontraindikácie s odborníkom.
 

Cenník variant procedúry

Cena zákroku za jednu ošetrovanú oblasť
42 €

VYTVORENIE REZERVÁCIE

* Čas rezervácie bude stanovený po vzájomnej dohode
Informácie o spracúvaní osobných údajov
2021 © freetech.digital