Hĺbkové manuálne čistenie

neinvazívne ošetrenie
90 min.
40 €
ošetrenie bez prístroja
Objednať sa

Akné je jedným z najrozšírenejších kožných problémov. Je bežné najmä v období puberty, no môže sa tvoriť aj u dospelých vo veku 30 až 40 rokov, a to predovšetkým v dôsledku hormonálnych zmien. Hĺbkové čistenie pleti patrí do kategórie základných kozmetických ošetrení pleti. Pri manuálnom čistení využívame vysoko účinnú radu izraelskej kozmetiky HL –  A-NOX a DOUBLE ACTION. Po ošetrení sú problematické oblasti upokojené, zápal a začervenanie sú zmiernené, vzhľad pleti je výrazne vylepšený a množstvo vylučovania mazu je zregulované. Zapálené miesta sú vyčistené, rozšírené póry sú stiahnuté, a celková textúra pleti je zlepšená. Pleť je uvoľnená, čistá a jasná.

V závislosti od stavu pokožky ošetrenie trvá približne 90 minút. Ošetrenie by sa malo opakovať minimálne raz mesačne.

Akné je jedným z najrozšírenejších kožných problémov. V podstate ide o zápal mazových žliaz a vlasových folikulov. Je bežné najmä v období puberty, no môže sa tvoriť aj u dospelých vo veku 30 až 40 rokov, a to predovšetkým v dôsledku hormonálnych zmien. 

Hĺbkové čistenie pleti patrí do kategórie základných kozmetických ošetrení pleti. Aby bola pleť bez nepríjemných vyrážok, pupienkov a červených škvŕn je potrebná dokonalá každodenná starostlivosť. Aby však pokožka tváre bola krásna a zdravá aj z dlhodobého hľadiska, odporúča sa nechať si pleť v pravidelných intervaloch profesionálne vyčistiť a ošetriť.

Pri manuálnom čistení využívame vysoko účinnú radu izraelskej kozmetiky HL –  A-NOX a DOUBLE ACTION.

Rada A-NOX je vyvinutá špeciálne pre aknóznu a problematickú pleť. Prípravky pleť vyvažujú, čistia a upokojujú problematické oblasti, zabraňujú tvorbe vyrážok, znižujú vylučovanie mazu a pleti dodávajú jemný vzhľad, bez mastného lesku. 

Zloženie:

●    Cukor má antiseptické účinky a pomáha zjemňovať a zvlhčovať pleť.
●    Beta-hydroxy kyselina (kyselina salicylová) je známa aj vďaka svojim priaznivým účinkom pri liečbe akné, okrem toho regeneruje a zlepšuje textúru pokožky.
●    Citrónová šťava podporuje regeneráciu pokožky.
●    Vitamín C zabezpečuje omladenie a zosvetlenie pleti.
●    Oxid zinočnatý absorbuje nadmernú mastnotu, obmedzuje tvorbu akné pupienkov a chráni pred poškodením v dôsledku slnečného žiarenia.
●    Výťažok z granátového jablka odstraňuje voľné radikály, zlepšuje textúru pleti a podporuje jej regeneráciu.
●    Mentol stimuluje prekrvenie pleti a dodáva jej jemnejší a zdravší vzhľad.
●    Harmanček, kalamín, alantoín a gáfor potláčajú a upokojujú zápaly.

Prípravky sú vhodné pre mastnú pleť so sklonmi k nedokonalostiam. Regulujú funkciu mazových žliaz, obmedzujú vylučovanie mazu a zabraňujú vzniku mastného lesku a pupienkov. Pre svoje dezinfekčné, hojivé a vysúšacie účinky sa aplikujú aj na infikované miesta. 

Zloženie:
●    Eukalyptový olej má antiseptické a protizápalové vlastnosti, ktoré sú veľmi účinné pri hojení lézií.
●    Olej z mäty piepornej podporuje prekrvenie a upokojuje.
●    Gáfor má antiseptické a hojivé účinky.
●    Kalamín pomáha sťahovať zväčšené póry, dezinfikuje a upokojuje.
●    Síra reguluje vylučovanie mazu.
●    Alantoín upokojuje, zvlhčuje a chráni pleť pred poškodením. Stimuluje tiež proces regenerácie pleti.
●    Klinček, harmanček a echinacea majú protizápalové a antibakteriálne účinky.
●    Výťažok z granátového jablka obsahuje veľké množstvo antioxidačných vitamínov a má protizápalové účinky.
●    Kyselina glykolová je vysoko účinná pri odstraňovaní odumretých kožných buniek a regenerácii textúry pleti.

Ošetrenie je vhodné pre každú pleť bez ohľadu na jej typ, alebo pohlavie. Odporúča sa pri mastnej a problematickej pleti s akné. Pri liečbe akné je hĺbkové čistenie nevyhnutnosťou v boji proti nedokonalostiam pleti. 

Kombinácia cukru, kyselín a ďalších aktívnych látok stimuluje regeneráciu a hojenie pleti, koriguje a obmedzuje nadmernú tvorbu mazu, a zabraňuje vzniku jaziev po akné. 

Po ošetrení sú problematické oblasti upokojené, zápal a začervenanie sú zmiernené, vzhľad pleti je výrazne vylepšený a množstvo vylučovania mazu je zregulované. Zapálené miesta sú vyčistené, rozšírené póry sú stiahnuté a celková textúra pleti je zlepšená. Pleť je uvoľnená, čistá a jasná.
 

Ošetrenie začína konzultáciou pred ošetrením. Následne sa pleť odlíči a vyčistí. Nasleduje dočistenie pleťovou vodou, peeling, a príprava pleti na extrakciu. Po manuálnom vyčistení pleť vydezinfikujeme pomocou vysokofrekvenčného prúdu - ozónu. Vysokofrekvenčný prúd má antiseptické účinky, sťahuje póry, okysličuje a upokojuje pokožku. Pozitívne ovplyvňuje funkciu mazových žliaz, zlepšuje prívod krvi v ošetrovanej oblasti. Na upokojenie podráždenej pleti nanesieme regeneračnú masku. Nakoniec sa do pleti aplikuje ochranný krém.

V závislosti od stavu pokožky ošetrenie trvá približne 90 minút. Ošetrenie by sa malo opakovať minimálne raz mesačne.

Ošetrenie nie je vhodné pre tehotné ženy; v prípade chorôb, ktoré vyžadujú chirurgický zákrok a intenzívnu starostlivosť a pri vírusových ochoreniach (herpes, zápal spojiviek).

Možné kontraindikácie s nami prosím konzultujte pred objednaním zákroku.
 

Cenník variant procedúry

Kozmetika HL Always Active ANOX
40 €
Hĺbkové čistenie mastnej a problematickej pleti/akné

VYTVORENIE REZERVÁCIE

* Čas rezervácie bude stanovený po vzájomnej dohode
Informácie o spracúvaní osobných údajov
2021 © freetech.digital