Invazívna mezoterapia s Vital Injector

invazívne ošetrenie
60 min.
130-140 €
prístrojové ošetrenie
Objednať sa

Mezoterapia je metóda pri ktorej sa do pokožky aplikuje kyselina hyalurónová, vitamíny a séra, ktoré zlepšujú elasticitu pokožky, vypínajú povädnuté časti tváre, rozjasňujú pleť a spevňujú pokožku. Je to unikátne ošetrenie ktoré podporuje tvorbu kolagénu, okamžite obnovuje, vyhladzuje, rozjasňuje a hydratuje pokožku. Zákrok je vhodný pri prvých príznakoch starnutia a jemných povrchových vráskach, kedy pleť začína strácať svoju elasticitu, no i pri ochabnutej pleti a hlbších vráskach. Výsledky mezoterapie sú viditeľné už po prvej aplikácií. Pri zákroku používame vysoko kvalitné produkty rady Apriline, ktoré poskytujú okamžitý omladzujúci účinok, dodávajú pokožke jas, zlepšujú jej štruktúru a navracajú pocit pohodlia.

Dĺžka ošetrenia je 60 minút. Odporúčame 3 ošetrenia v 2 až 3-týždňových intervaloch. Kúru je následne vhodné opakovať raz za 3 mesiace.

Mezoterapia je metóda pri ktorej sa do pokožky aplikuje kyselina hyalurónová, vitamíny a séra, ktoré zlepšujú elasticitu pokožky, vypínajú povädnuté časti tváre, rozjasňujú pleť a spevňujú pokožku. Je to unikátne ošetrenie ktoré podporuje tvorbu kolagénu, okamžite obnovuje, vyhladzuje, rozjasňuje a hydratuje pokožku. Výsledky mezoterapie sú viditeľné už po prvej aplikácií. Úspech a účinok mezoterapie závisí od kvality aplikovaného séra.

Produkty APRILINE prepájajú silu prírody a najnovších výsledkov estetickej medicíny. Starostlivo vyberané zložky (kyselina hyaluronová, peptidy, aminokyseliny, vitamíny a minerály) dokonale harmonizujú so zložením pleti. Stabilná priestorová štruktúra mezoterapeutických látok je výsledkom špeciálnej patentovanej technológie CHAC (Crosslinked Hyaluronic Acid Compositions). 

APRILINE SKINLine zlepšuje krvný a lymfatický obeh, stimuluje produkciu kolagénu a pomáha udržiavať štruktúru epidermálnych buniek. Vďaka tripeptidovému glutatiónu výrazne redukuje hyperpigmentáciu. Má antioxidačné vlastnosti, chráni pokožku pred UV žiarením a ďalšími vonkajšími a vnútornými škodlivými vplyvmi. Aminokyseliny navyše zabezpečujú nevyhnutné stavebné prvky pre produkciu kolagénu a kyselina hyaluronová udržuje vlhkosť v epiderme. 

APRILINE AGELine znižuje priepustnosť krvných ciev a pôsobí tak protiopuchovo (najmä pod očami). Pomáha tiež predchádzať strate elasticity pleti. Vyhladí povrchové aj mimické vrásky, pomocou vitamínov B,E a C stimuluje obranyschopnosť pleti a predchádza tvorbe vrások. Pleť hlboko hydratuje, zvyšuje jej pružnosť a hladkosť, stimuluje syntézu kolagénu, podporuje remodeláciu tkanív a procesy hojenia.

Biorevitalizácia s APRILINE HYDRO
Apriline Hydro poskytuje okamžitý omladzujúci účinok, dodáva pokožke jas, zlepšuje jej štruktúru a navracia pocit pohodlia. Apriline Hydro obsahuje revitalizačné, liftingové a výplňové zložky, ktoré zvyšujú pružnosť pokožky, obnovujú jej hydro rovnováhu, aktivujú prirodzené regeneračné procesy a pomáhajú pri povrchovej korekcii vrások.
 

●    kyselina hyalurónová 18 mg/ml
●    glycerín 20mg/ml

Využitie Mezoterapie je naozaj široké a závisí na rôznych faktoroch: na mieste aplikácie, hĺbke aplikácie účinnej látky a predovšetkým od toho, akú účinnú látku dodáme do organizmu. Prvé následky starnutia pleti sú mimické vrásky alebo neskôr hlboké vrásky a strata pevnosti pokožky. Vrásky sa postupne prehlbujú a pokožka stráca pružnosť. 
Ošetrenie je vhodné už pri prvých príznakoch starnutia a jemných povrchových vráskach, kedy pleť začína strácať svoju elasticitu, no i pri ochabnutej pleti a hlbších vráskach.
 

Mezoterapia funguje na princípe opakovaných aplikácií mikroinjekcií obsahujúcich prírodné produkty. Tie stimulujú rekonštrukciu a regeneráciu poškodených častí pokožky na povrchu, ale aj v hĺbke. Výsledok terapie je dynamická pokožka so zlepšenou tonicitou, elasticitou a vzhľadom (okamžitý účinok).Omladenie dekoltu, krku, rúk a tváre tvorbou nových kožných buniek
Kyselina hyalurónová navyše hydratuje pokožku a sťahuje rozšírené póry, vyhladzuje vrásky a ryhy, redukuje akné, omladzuje vráskavý krk, dekolt a ruky.
 

Ošetrenie je mierne bolestivé. Po dezinfekcii povrchu kože sa pred zákrokom na pleť nanáša prípravok s anestetickým účinkom. Následne sa jemnými vpichmi do pokožky aplikuje sérum. Po aplikácii môžu vzniknúť jemné chrastičky a modrinky, ktoré sa dajú ľahko prekryť mejkapom. Po zákroku je možné na druhý deň pokračovať v pracovnom a spoločenskom živote. Na jeden týždeň odporúčame odložiť návštevu solária, sauny, kúpeľa a vyhýbať sa priamemu slnku.

Dĺžka ošetrenia je 60 minút. Odporúčame 3 ošetrenia v 2 až 3-týždňových intervaloch. Kúru je následne vhodné opakovať raz za 3 mesiace.

Zákrok nie je vhodný pre pacientov s akútnym ochorením, aktívnym zápalom, pacientov s vážnymi autoimunitnými ochoreniami, s nevyrovnaným diabetom, pre pacientov so zlou zrážanlivosťou krvi, s aktívnym herpesom a pre tehotné a dojčiace ženy.

Možné kontraindikácie s nami prosím konzultujte pred objednaním zákroku.
 

Cenník variant procedúry

Mezoterapia - s Vital injektorom
130 €
APRILINE SKINLine - revitalizačný, hydratačný komplex

Mezoterapia - s Vital injektorom
140 €
APRILINE AGELine - komplex na hĺbkovú regeneráciu zrelej pleti

VYTVORENIE REZERVÁCIE

* Čas rezervácie bude stanovený po vzájomnej dohode
Informácie o spracúvaní osobných údajov
2021 © freetech.digital