Ionoforéza

neinvazívne ošetrenie
60 min.
30-78 €
prístrojové ošetrenie
Objednať sa

Ionofóréza (galvanomertia) – proces vpravovania účinných látok. Zákrok pootvorí vrchné vrstvy kože a umožňuje tak pomocou elektrického prúdu účinným látkam preniknúť cez pokožku do jej hlbších vrstiev. Ošetrenie sa odporúča hlavne pri problémovej a starnúcej pleti v kombinácii. Je vhodný pre zrelú pleť s viditeľnými vráskami, pre pleť, ktorá stratila pružnosť a pevnosť, či pre suchú a málo vitálnu pleť. 

Dĺžka ošetrenia je približne 60 minút a zákrok je možné opakovať každý týždeň. Odporúčame absolvovať minimálne 5 ošetrení. 

Ionofóréza (galvanomertia) – proces vpravovania účinných látok. Zákrok pootvorí vrchné vrstvy kože a umožňuje tak pomocou elektrického prúdu účinným látkam preniknúť cez pokožku do jej nižších vrstiev. Pri vpravovaní aktívnych látok sa používajú hydrofilné prípravky, napríklad kaviár, kolagén, či liftingové alebo hydratačné séra.

Gély ageLOC Galvanic Spa Facial Gels spolu s ionofrezačným prístrojom spevňujú a napínajú pleť. Odstraňujú tiež nečistoty a viditeľne redukujú vrásky. Zložky ageLOC sa zameriavajú na viditeľné príznaky starnutia pokožky a pomáhajú tak navrátiť mladistvý vzhľad. 
Pri zákroku používame dva druhy gélov:

Pre-Treat Gel
Gél rozpúšťa a skvapalňuje nadbytočné oleje na tvári, viaže na seba nečistoty a čistí póry. Výťažky z kvetu nechtíka lekárskeho a morskej riasy laminaria (extrakt Macrocystis pyrifera) zase upokojujú a ošetrujú pleť.

Treatment Gel
Zložky ageLOC sa zameriavajú na základné zdroje starnutia tak, aby sa zachoval mladistvý vzhľad a redukovali sa známky starnutia. Zvyšuje hydratáciu pleti a zanecháva ju čistú,osvieženú a jemnú na dotyk. 
 

●    Činidlá na ošetrenie pleti, ako je arginín, výťažok z jazmínu a olej z kvetov ruže damašskej, ktoré povzbudzujú unavenú a namáhanú pokožku.
●    Výťažok zo zeleného čaju pomáha bojovať proti negatívnym vplyvom oxidačného stresu spôsobeného stresovými faktormi z prostredia.
●    Výťažok z Jania rubens, druhu rias pestovaných v poľnohospodárstve s kontrolovaným prostredím (CEA), pomáha redukovať viditeľné vrásky.
 

Ošetrenie sa odporúča hlavne pri problémovej a starnúcej pleti. Je vhodný pre zrelú pleť s viditeľnými vráskami, pre pleť, ktorá stratila pružnosť a pevnosť, či pre suchú a málo vitálnu pleť. 

Ionoforéza slúži na vpravovanie hydrofilných látok do pleti za pomoci galvanického prúdu. S využitím elektrického prúdu, kladne a záporne nabitých elektród a ionizovaných aktívnych látok zabezpečuje prienik hydrofilných produktov do hlbších vrstiev pokožky, a to bez použitia invazívnych metód (ihla). Napomáhajú zbavovať sa prebytočného tuku, zlepšujú metabolizmus a regenerujú kožu.

Funkcia iónov
• Kladné ióny hĺbkovo čistia póry od nečistôt, make-upu a mazu.
• Záporné ióny zvyšujú schopnosť pokožky absorbovať výživu a látky z kozmetických prípravkov.

Pleť je po zákroku dokonale vyčistená, rozjasnená, vypnutá a do hĺbky vyživená. Nežiaduce vrásky a pigmentové škvrny sú zjemnené, na základe čoho pôsobí viditeľne mladšie a sviežo. Proces starnutia pleti bol stimuláciou tvorby kolagénu spomalený. Výsledky sú viditeľné už po prvom ošetrení.
 

Zákrok pozostáva z dvoch krokov. V prvom kroku sa pleť dôkladne vyčistí. Pomocou záporného galvanického prúdu prístroj odpudzuje negatívne nabitý gél Pre-Treat Gel, čím vniká do epidermy. Pleť upokojuje a viaže na seba nečistoty. V druhom kroku sa aplikuje pozitívne nabitý ošetrujúci Treatment Gel. Používaním kladného náboja prístroj vyťahuje negatívne nabité nečistoty, zatiaľ čo sa aktívne zložky ageLOC vstrebávajú do pleti. 

Ošetrenie je bezbolestné a bezpečné. Vnímate iba pocit mravčenia v ošetrovanej oblasti, ktorý nemá žiadne vedľajšie účinky. 
 

Dĺžka ošetrenia je približne 60 minút a zákrok je možné opakovať každý týždeň. Odporúčame absolvovať minimálne 5 ošetrení. 

Po zákroku nie je potrebná špeciálna starostlivosť, môžete sa vrátiť k bežnému životu. 

Rozšírené kapiláry, citlivá koža, erytróza (prechodné začervenanie na tvári  po požití horúcich alebo dráždivých potravín, alkohole, alebo strese), rosacea, lekárom nevyšetrené bradavice a fibrómy, srdcové ochorenia, kardiostimulátory, transplantácie, epilepsia, vysoký krvný tlak, horúčka, bolesti, infekcia, trombóza, tehotenstvo, hypersenzitívna pokožka či problémy s krvným obehom.

Možné kontraindikácie s nami prosím konzultujte pred objednaním zákroku.
 

Cenník variant procedúry

Ionoforéza + hydratačné séra (tvár)
38 €

Ionoforéza + hydratačné séra (krk)
30 €

Ionoforéza + hydratačné séra (dekolt)
36 €

Ionoforéza + hydratačné séra (tvár + krk)
59 €

Ionoforéza + hydratačné séra (tvár + krk+ dekolt)
78 €

VYTVORENIE REZERVÁCIE

* Čas rezervácie bude stanovený po vzájomnej dohode
Informácie o spracúvaní osobných údajov
2021 © freetech.digital