IPL EXILITE fotorejuvenizácia

neinvazívne ošetrenie
5-30 min.
45-140 €
prístrojové ošetrenie
Objednať sa

 

Fotorejuvenizácia (fotoomladenie) - omladenie a vypnutie pokožky. Jedinečný a rýchly zákrok, ktorý pomocou intenzívneho pulzného svetla IPL podporuje tvorbu kolagénu, tým redukuje rozšírené póry, zjemňuje vrásky a výrazne tak zmierňuje viditeľné známky starnutia. Fotorejuvenizácia stimuluje vznik nových kolagénových vlákien, pleť zjednocuje, prekrvuje a vyhladzuje jemné vrásky. Efekt zákroku je viditeľný ihneď po ošetrení, a je tak ideálnym riešením na okamžité omladenie pleti. Po terapii bude vaša pokožka pôsobiť sviežo a mladistvo. Jej odtieň, štruktúra aj celkový stav sa výrazne zlepší. 

Ošetrenie je bezbolestné a trvá od 5 do 30 minút. Odporúčame absolvovať 4 až 6 ošetrení v časovom intervale 2 až 3 týždne.

 

Fotorejuvenizácia (fotoomladenie) - omladenie a vypnutie pokožky. Zákrok pomocou intenzívneho pulzného svetla IPL podporuje tvorbu kolagénu, tým redukuje rozšírené póry, zjemňuje vrásky, a výrazne tak zmierňuje viditeľné známky starnutia. 

V období okolo štyridsiateho roku života sa prirodzene spomaľuje látková premena a znižuje sa produkcia hormónov. Dôsledkom klesajúcej hladiny hormónov v organizme sa postupne znižuje aj aktivita buniek a zárodočné bunky pokožky sa začínajú degenerovať. Sieť kolagénových a elastických vlákien v zamši stráca svoju funkciu a rovnomernosť. V podkoží sa zužujú krvné cesty, zhoršujú prekrvenie. Koža postupne nedokáže odolávať prirodzenej gravitácii, ochabuje a tak vznikajú statické vrásky. 
 

Fotorejuvenizácia stimuluje vznik nových kolagénových vlákien, pleť zjednocuje, prekrvuje a vyhladzuje jemné vrásky.

 

Je to neinvazívne ošetrenie, ktoré využíva princíp selektívnej fototermolýzy - zničenia vybraných buniek teplom. Svetlom sa cielene prehrievajú len farebné zmeny na pokožke, akými sú napríklad cievky, pigmentové fľaky a kozmetické alebo kožné chyby, ktoré sa následne odstránia. IPL teda zasahuje iba vrchné štruktúry kože, pričom stimuluje biologické procesy v nej (predovšetkým biosyntézu kolagénu). 

Efekt je viditeľný okamžite. Po terapii pokožka pôsobí sviežo a mladistvo. Odtieň, štruktúra aj celkový stav pleti sa výrazne zlepšia. 

 

Počas aplikácie intenzívneho pulzného svetla si klient chráni oči tmavými okuliarmi. Pred ošetrením sa pleť dôkladne odlíči. Na aplikovanú oblasť sa potom nanesie gél a na pokožku sa priloží kryštál, cez ktorý prechádza svetelný impulz presne definovanej vlnovej dĺžky. Ten ničí pigment alebo hemoglobín v rozšírených cievkach. Počas zákroku dochádza k výraznému prehriatiu ošetrovanej oblasti a klient môže cítiť teplo a pocit štipnutia na pokožke. Ošetrenie je bezbolestné.

 

Ošetrenie trvá v závislosti od rozsahu od 5 do 30 minút. Odporúčame absolvovať 4 až 6 ošetrení v časovom intervale 2 až 3 týždne. 

Po zákroku nie je potrebná špeciálna starostlivosť, môžete sa okamžite vrátiť k vašemu bežnému životu. Minimálne 2 týždne po zákroku sa neodporúča pobyt na slnku. 

 

Pokožka dlhodobo vystavená slnečnému žiareniu, pacienti s diagnostikovanou epilepsiou, cukrovka, horúčkovité ochorenia, onkologické ochorenia, gravidita, dojčenie, systémové ochorenia v akútnej fáze, zápalové ochorenia, otvorené rany, herpes, lieková forma liečby akné, poruchy zrážania krvi, užívanie imunosupresívnych liekov.

Možné kontraindikácie s nami prosím konzultujte pred objednaním zákroku.

 

Cenník variant procedúry

Celá tvár
60 €

Krk
45 €

Dekolt
55 €

Celá tvár+krk
100 €

Celá tvár+krk+dekolt
140 €

VYTVORENIE REZERVÁCIE

* Čas rezervácie bude stanovený po vzájomnej dohode
Informácie o spracúvaní osobných údajov
2021 © freetech.digital