IPL EXILITE odstránenie cievok

neinvazívne ošetrenie
15-30 min.
25-45 €
prístrojové ošetrenie
Objednať sa

Problematika rozšírených cievok je často sa vyskytujúcou chybičkou krásy. Jemné červené krvné vlásočnice rozšírené na tvári, teleangiektázie, sa nachádzajú zväčša na nose, v strede líc a na brade. Ich vznik môže byť podmienený vonkajšími faktormi alebo prítomnými kožnými chorobami. Slnečné žiarenie, klimatické vplyvy, či hormonálna liečba patria k častým faktorom napomáhajúcim k ich vzniku. IPL ošetrenie predstavuje riešenie pre liečbu rozšírených žiliek na tvári. Krvné farbivo absorbuje svetelnú energiu a dochádza k jeho rozpadu. Po liečbe sa cievky vstrebú a nezostáva po nich takmer žiadna stopa. Po ošetrení sú cievky viditeľne redukované. Pleť pôsobí sviežejším mladistvejším dojmom a je bez neželaných drobných cievok. Výsledky sa dostavia už po niekoľkých rýchlych terapiách.

Ošetrenie trvá v závislosti od rozsahu ošetrovaného miesta 15 až 30 minút. Odporúčame 5 až 7 ošetrení. Intervaly medzi jednotlivými ošetreniami 2 až 4 týždne.

Jemné červené krvné vlásočnice rozšírené na tvári, teleangiektázie, sa nachádzajú zväčša na nose, v strede líc a na brade. Ich vznik môže byť podmienený vonkajšími faktormi alebo prítomnými kožnými chorobami. Slnečné žiarenie, klimatické vplyvy, či hormonálna liečba patria k častým faktorom napomáhajúcim k ich vzniku. IPL ošetrenie predstavuje riešenie pre liečbu rozšírených žiliek na tvári. Krvné farbivo absorbuje svetelnú energiu a dochádza k jeho rozpadu. Po liečbe sa cievky vstrebú a nezostáva po nich takmer žiadna stopa. 

Cievky, žilky a névy zhoršuje najmä prudké striedanie teplôt, mráz a vietor, sálavé teplo a vlhko (naparovanie tváre, sauna), nadmerné opaľovanie, liehové prípravky, prekrvujúce a zaschýnajúce pleťové masky, mechanický a chemický peeling, alkohol, fajčenie, káva, horúce nápoje, chronické dráždenie (napríklad rámom okuliarov). 

Ošetrenie je vhodné pre každú pleť bez ohľadu na jej typ, alebo pohlavie. Odporúča sa pri výskyte rozšírených žiliek na tvári, pavúčikových névov a iných vaskulárnych lézií. 

IPL je šetrný voči pokožke, nepoškodzuje okolité tkanivá a nepáli kožu. Predstavuje riešenie pre liečbu rozšírených žiliek na tvári, pavúčikových névov a iných vaskulárnych lézií. Krvné farbivo absorbuje svetelnú energiu a dochádza k jeho rozpadu. Po liečbe sa cievky vstrebú a po pôvodnom stave zostáva len malá či nulová stopa. 

Po ošetrení sú cievky viditeľne redukované. Pleť pôsobí sviežejším mladistvejším dojmom a je bez neželaných drobných cievok. Výsledky sa dostavia už po niekoľkých rýchlych terapiách.

Ošetrenie začína konzultáciou pred ošetrením. Na ošetrované miesto je nanesený chladivý gél, oči sú počas celého úkonu chránené tmavými okuliarmi. Na dané miesto sa priloží filter optického vlnovodu, následne sa aplikuje širokospektrálne pulzné svetlo.

Pleť môže byť po ošetrení mierne začervenaná. Na ošetrované miesta odporúčame použiť chladivé krémy obsahujúce panthenol. Pokožku odporúčame chrániť krémom s dostatočne vysokým ochranným faktorom. Zákrok je neinvazívny a minimálne bolestivý, impulzy môžu byť vnímané ako jemné štípanie. Po ošetrení je možné sa ihneď zaradiť späť do bežného života.

Ošetrenie trvá v závislosti od rozsahu ošetrovaného miesta 15 až 30 minút. Odporúčame 5 až 7 ošetrení. Intervaly medzi jednotlivými ošetreniami 2 až 4 týždne.

Pokožka dlhodobo vystavená slnečnému žiareniu, pacienti s diagnostikovanou epilepsiou, cukrovka, horúčkovité ochorenia, onkologické ochorenia, gravidita, dojčenie, systémové ochorenia v akútnej fáze, zápalové ochorenia, otvorené rany, herpes, lieková forma liečby akné, poruchy zrážania krvi, užívanie imunosupresívnych liekov.

Možné kontraindikácie s nami prosím konzultujte pred objednaním zákroku.
 

Cenník variant procedúry

Líca obojstranne
40 €

Nos
25 €

Líca+nos
45 €

Brada
35 €

VYTVORENIE REZERVÁCIE

* Čas rezervácie bude stanovený po vzájomnej dohode
Informácie o spracúvaní osobných údajov
2021 © freetech.digital