Mezoterapia s elektroporáciou EunSung EPN (jazvy po akné)

neinvazívne ošetrenie
30-60 min.
85 €
prístrojové ošetrenie
Objednať sa

Mezoterapia je metóda pri ktorej sa do pokožky aplikuje kyselina hyalurónová, vitamíny a séra, ktoré zlepšujú elasticitu pokožky, vypínajú povädnuté časti tváre, rozjasňujú pleť a spevňujú pokožku. Je to unikátne ošetrenie ktoré podporuje tvorbu kolagénu, okamžite obnovuje, vyhladzuje, rozjasňuje a hydratuje pokožku a eliminuje jazvy po akné. Výsledky mezoterapie sú viditeľné už po prvej aplikácií. Omladenie a vyhladenie dekoltu, krku, rúk a tváre tvorbou nových kožných buniek. Pleť je po ošetrení rozjasnená, žiarivá a jazvy po akné sú minimalizované. Kyselina hyalurónová navyše hydratuje pokožku a sťahuje rozšírené póry, vyhladzuje vrásky a ryhy, redukuje akné, omladzuje vráskavý krk, dekolt a ruky.

Dĺžka ošetrenia je 30 až 60 minút. Odporúčame 4 až 6 ošetrení v 3 až 4 týždňových intervaloch. Kúru je následne vhodné opakovať raz za 6 mesiacov.

Mezoterapia je metóda pri ktorej sa do pokožky aplikuje kyselina hyalurónová, vitamíny a séra, ktoré zlepšujú elasticitu pokožky, vypínajú povädnuté časti tváre, rozjasňujú pleť a spevňujú pokožku. Je to unikátne ošetrenie ktoré podporuje tvorbu kolagénu, okamžite obnovuje, vyhladzuje, rozjasňuje a hydratuje pokožku. Výsledky mezoterapie sú viditeľné už po prvej aplikácií. Úspech a účinok mezoterapie sa meria aj podľa druhu použitého prístroja a kvality aplikovaného séra. 

Pri klasických mikroihličkových prístrojoch prienik účinných látok naráža na ťažkosti vyplývajúce z obrannej reakcie organizmu, ktorá sa okamžite rozbieha po poraneniach spôsobených ihlou, a sťažuje dodanie účinných látok do hlbších vrstiev. Prístroj EPN umožňuje mikroihličky kombinovať s elektroporačnou technológiou, ktorá umožní, aby do pokožky prenikli aj potrebné účinné látky. 

Produkty APRILINE prepájajú silu prírody a najnovších výsledkov estetickej medicíny. Starostlivo vyberané zložky (kyselina hyaluronová, peptidy, aminokyseliny, vitamíny a minerály) dokonale harmonizujú so zložením pleti. Stabilná priestorová štruktúra mezoterapeutických látok je výsledkom špeciálnej patentovanej technológie CHAC (Crosslinked Hyaluronic Acid Compositions). 

Apriline Hydro poskytuje okamžitý omladzujúci účinok, dodáva pokožke jas, zlepšuje jej štruktúru a navracia pocit pohodlia. Apriline Hydro obsahuje revitalizačné, liftingové a výplňové zložky, ktoré zvyšujú pružnosť pokožky, obnovujú jej hydro rovnováhu, aktivujú prirodzené regeneračné procesy a pomáhajú pri povrchovej korekcii jazvičiek.

●    kyselina hyalurónová 18 mg/ml
●    glycerín 20mg/ml

Po akné často vznikajú jazvy a objavuje sa pigmentácia. Ošetrenie je vhodné pri hyperpigmentácii a na odstránenie jazvičiek po akné. 

Mezoterapia je technika, ktorá sa používa na odstránenie jaziev po akné pomocou opakovaných aplikácií mikroinjekcií obsahujúcich prírodné produkty. Mikroinjekcie stimulujú rekonštrukciu a regeneráciu poškodených častí pokožky na povrchu, ale aj v hĺbke. Výsledok terapie je dynamická pokožka so zlepšenou tonicitou, elasticitou a vzhľadom (okamžitý účinok).

Pleť je po ošetrení rozjasnená, žiarivá a jazvy po akné sú minimalizované. Kyselina hyalurónová navyše hydratuje pokožku a sťahuje rozšírené póry, vyhladzuje vrásky a ryhy, redukuje akné.

Zákrok je mierne bolestivý. Po dezinfekcii povrchu kože sa na pleť aplikuje anestetický prípravok. Následne sa jemnými vpichmi do pokožky aplikuje sérum. Po aplikácii môžu vzniknúť jemné chrastičky a modrinky, ktoré sa dajú ľahko prekryť mejkapom. Po zákroku je možné na druhý deň pokračovať v pracovnom a spoločenskom živote. Na jeden týždeň odporúčame odložiť návštevu solária, sauny, kúpeľa a vyhýbať sa priamemu slnku.

Dĺžka ošetrenia je 30 až 60 minút. Odporúčame 4 až 6 ošetrení v 3 až 4 týždňových intervaloch. Kúru je následne vhodné opakovať raz za 6 mesiacov.

Zákrok nie je vhodný pre pacientov s akútnym ochorením, aktívnym zápalom, pacientov s vážnymi autoimunitnými ochoreniami, s nevyrovnaným diabetom, pre pacientov so zlou zrážanlivosťou krvi, s aktívnym herpesom a pre tehotné a dojčiace ženy.

Možné kontraindikácie s nami prosím konzultujte pred objednaním zákroku.

Cenník variant procedúry

Mezoterapia tváre (jazvy po akné)
85 €
Multivitamíny, aminokyseliny, minerály, peptidy

VYTVORENIE REZERVÁCIE

* Čas rezervácie bude stanovený po vzájomnej dohode
Informácie o spracúvaní osobných údajov
2021 © freetech.digital