Mezoterapia s elektroporáciou EunSung EPN (vrásky)

neinvazívne ošetrenie
60 min.
85-140 €
prístrojové ošetrenie
Objednať sa

Mezoterapia je metóda pri ktorej sa do pokožky aplikuje kyselina hyalurónová, vitamíny a séra, ktoré zlepšujú elasticitu pokožky, vypínajú povädnuté časti tváre, rozjasňujú pleť a spevňujú pokožku. Je to unikátne ošetrenie ktoré podporuje tvorbu kolagénu, okamžite obnovuje, vyhladzuje, rozjasňuje a hydratuje pokožku a eliminuje jazvy po akné. Výsledky mezoterapie sú viditeľné už po prvej aplikácií. Omladenie a vyhladenie dekoltu, krku, rúk a tváre tvorbou nových kožných buniek. Pleť je po ošetrení rozjasnená, žiarivá a jazvy po akné sú minimalizované. Kyselina hyalurónová navyše hydratuje pokožku a sťahuje rozšírené póry, vyhladzuje vrásky a ryhy, redukuje akné, omladzuje vráskavý krk, dekolt a ruky.

Dĺžka ošetrenia je 60 minút. Odporúčame 4 ošetrenia v 2 až 3 týždňových intervaloch. Kúru je následne vhodné opakovať raz za 6 mesiacov.

Mezoterapia je metóda pri ktorej sa do pokožky aplikuje kyselina hyalurónová, vitamíny a séra, ktoré zlepšujú elasticitu pokožky, vypínajú povädnuté časti tváre, rozjasňujú pleť a spevňujú pokožku. Je to unikátne ošetrenie ktoré podporuje tvorbu kolagénu, okamžite obnovuje, vyhladzuje, rozjasňuje a hydratuje pokožku. Výsledky mezoterapie sú viditeľné už po prvej aplikácií. Úspech a účinok mezoterapie sa meria aj podľa druhu použitého prístroja a kvality aplikovaného séra. 

Pri klasických mikroihličkových prístrojoch prienik účinných látok naráža na ťažkosti vyplývajúce z obrannej reakcie organizmu, ktorá sa okamžite rozbieha po poraneniach spôsobených ihlou, a sťažuje dodanie účinných látok do hlbších vrstiev. Prístroj EPN umožňuje mikroihličky kombinovať s elektroporačnou technológiou, ktorá umožní, aby do pokožky prenikli aj potrebné účinné látky. 

Dermaheal HSR je mezoterapeutický kokteil, ktorý dodá pokožke 58 aktívnych látok vrátane kyseliny hyalurónovej. Po aplikácii je pokožka revitalizovaná, hydratovaná, dochádza k redukcii jemných vrások a jazvičiek po akné. Tento výrobok obsahuje skutočne najobsiahlejšie zloženie na súčasnom trhu. Komplex biomimetických peptidov odstraňuje vrásky a pokožku revitalizuje. Obsiahnutá kyselina hyalurónová dodá správnu hydratáciu. Vitamíny a aminokyseliny dodajú pokožke energiu a odstraňujú kožné nezrovnalosti. Celkovo dochádza po aplikácii k výraznému zlepšeniu pokožky.

5 biomimetických peptidov – redukujú vrásky, revitalizujú pokožku.
1% kyselina hyalurónová – dodá pokožke hydratáciu.
13 vitamínov – priaznivo revitalizujú pokožku.
24 aminokyselín – tvorba fibloblastov.
5 minerálov – ochraňujú pokožku pred nepriaznivými vplyvmi.
4 koenzýmy – proliferujú a revitalizujú kožné bunky.
4 nukleové kyseliny – regulujú syntézu proteínov.
2 redukčné činidlá – zastavujú oxidáciu dermálnych a epidermálnych buniek.
 
5 biomimetických peptidov detailne:
Acetyl Decapeptide 3 (Rejuline) – redukuje vznik nových a už existujúcich vrások aktívnym vytváraním nových kožných buniek.
Decapeptid 4( CG-IDP2) – anti-aging efekt a efekt hojenia rán.
Oligopeptid-24 (CG-EDP3) – redukuje jazvy aktívnym vytváraním nových kožných buniek.
Tripeptide-6 (CG-CTP) – hydratuje suchú pokožku a udržuje správnu hodnotu hydratácie.
Copper Tripeptide-1 (CG-Cooper Peptid) – napomáha prekrvovať pokožku a jej revitalizáciu.
 
13 vitamínov detailne:
Retinol (vit. A), Biotin (vit. B7), Tokoferol (vit. E), Pyridoxine (vit. B6), Thiamin (vit. B1), Kyanokobalamin (vit. B12), Riboflavin (vit. B2), Aminobenzoová kyselina (vit. B10), Niacinamid (vit. B3), Menadion (vit. K), Kyselina listová (vit. B9), Pantothenát vápenatý (vit. B5), Inositol (vit. I)

Využitie Mezoterapie je naozaj široké a závisí na rôznych faktoroch: na mieste aplikácie, hĺbke aplikácie účinnej látky a predovšetkým od toho, akú účinnú látku dodáme do organizmu. Prvé následky starnutia pleti sú mimické vrásky alebo neskôr hlboké vrásky a strata pevnosti pokožky. Vrásky sa postupne prehlbujú a pokožka stráca pružnosť. 
Ošetrenie je vhodné už pri prvých príznakoch starnutia a jemných povrchových vráskach, kedy pleť začína strácať svoju elasticitu, no i pri ochabnutej pleti a hlbších vráskach.

Mezoterapia funguje na princípe opakovaných aplikácií mikroinjekcií obsahujúcich prírodné produkty. Tie stimulujú rekonštrukciu a regeneráciu poškodených častí pokožky na povrchu, ale aj v hĺbke. Výsledok terapie je dynamická pokožka so zlepšenou tonicitou, elasticitou a vzhľadom (okamžitý účinok).Omladenie dekoltu, krku, rúk a tváre tvorbou nových kožných buniek.
Kyselina hyalurónová navyše hydratuje pokožku a sťahuje rozšírené póry, vyhladzuje vrásky a ryhy, redukuje akné, omladzuje vráskavý krk, dekolt a ruky.

Zákrok je mierne bolestivý. Po dezinfekcii povrchu kože sa na pleť aplikuje anestetický prípravok. Následne sa jemnými vpichmi do pokožky aplikuje sérum. Po aplikácii môže byť pleť začervenaná. Začervenanie sa zmierni po pôsobení upokojujúcej masky. Po zákroku je možné na druhý deň pokračovať v pracovnom a spoločenskom živote. Na jeden týždeň odporúčame odložiť návštevu solária, sauny, kúpeľa a vyhýbať sa priamemu slnku.

Dĺžka ošetrenia je 60 minút. Odporúčame 4 ošetrenia v 2 až 3 týždňových intervaloch. Kúru je následne vhodné opakovať raz za 6 mesiacov.

Zákrok nie je vhodný pre pacientov s akútnym ochorením, aktívnym zápalom, pacientov s vážnymi autoimunitnými ochoreniami, s nevyrovnaným diabetom, pre pacientov so zlou zrážanlivosťou krvi, s aktívnym herpesom a pre tehotné a dojčiace ženy.

Možné kontraindikácie s nami prosím konzultujte pred objednaním zákroku.

Cenník variant procedúry

Mezoterapia – rejuvenácia tváre
85 €
Multivitaminy, aminokyseliny, mineraly, peptidy

Mezoterapia – rejuvenácia tváre, krku
140 €
Multivitaminy, aminokyseliny, mineraly, peptidy

Mezoterapia – rejuvenácia tváre
85 €
Kyselina hyaluronova 1%, multivitaminy, aminokyseliny, minerály

Mezoterapia – rejuvenácia tváre, krk
140 €
Kyselina hyaluronova 1%, multivitaminy, aminokyseliny, minerály

VYTVORENIE REZERVÁCIE

* Čas rezervácie bude stanovený po vzájomnej dohode
Informácie o spracúvaní osobných údajov
2021 © freetech.digital