OneTec - odstránenie cievok a hemangiómov

neinvazívne ošetrenie
15-30 min.
10-50 €
prístrojové ošetrenie
Objednať sa

Jemné červené krvné vlásočnice rozšírené na tvári, teleangiektázie, sa nachádzajú zväčša na nose, v strede líc a na brade. Ich vznik môže byť podmienený vonkajšími faktormi alebo prítomnými kožnými chorobami. Slnečné žiarenie, klimatické vplyvy, či hormonálna liečba patria k častým faktorom napomáhajúcim k ich vzniku. Kozmetický prístroj OneTec neinvazívne odstraňuje nežiaduce kožné anomálie v priebehu niekoľkých sekúnd pomocou novej RWS metódy. Po ošetrení sú cievky viditeľne redukované. Pleť pôsobí sviežejším mladistvejším dojmom a je bez neželaných drobných cievok. Výsledky sa dostavia už po prvom ošetrení.

Ošetrenie trvá v závislosti od rozsahu ošetrovaného miesta 15 až 30 minút. Odporúčame 3 až 4 ošetrenia. Intervaly medzi jednotlivými ošetreniami 4 až 6 týždňov.

Jemné červené krvné vlásočnice rozšírené na tvári, teleangiektázie, sa nachádzajú zväčša na nose, v strede líc a na brade. Ich vznik môže byť podmienený vonkajšími faktormi alebo prítomnými kožnými chorobami. Slnečné žiarenie, klimatické vplyvy, či hormonálna liečba patria k častým faktorom napomáhajúcim k ich vzniku. Kozmetický prístroj OneTec neinvazívne odstraňuje nežiaduce kožné anomálie v priebehu niekoľkých sekúnd pomocou novej RWS metódy.

Cievky, žilky a névy zhoršuje najmä prudké striedanie teplôt, mráz a vietor, sálavé teplo a vlhko (naparovanie tváre, sauna), nadmerné opaľovanie, liehové prípravky, prekrvujúce a zaschýnajúce pleťové masky, mechanický a chemický peeling, alkohol, fajčenie, káva, horúce nápoje, chronické dráždenie (napríklad rámom okuliarov).  Ošetrenie je vhodné pre každú pleť bez ohľadu na jej typ, alebo pohlavie. Odporúča sa pri výskyte rozšírených žiliek na tvári, pavúčikových névov a iných vaskulárnych lézií.

Technickým základom prístroja OneTec® je nová RWS-metóda, ktorá transformuje špeciálne modulované vysokofrekvenčné impulzy na teplo. Do prístroja je začlenená RF (rádiofrekvenčná jednotka), ktorá sa využíva pri ošetrení vrások a spevnení spojovacích tkanív.

Po ošetrení sú cievky viditeľne redukované. Pleť pôsobí sviežejším mladistvejším dojmom a je bez neželaných drobných cievok. Výsledky sa dostavia už po prvom ošetrení.

Bodová práca s aplikátorom umožňuje veľmi jemnú prácu dokonca aj na najmenších cievkach. Pri kontakte s pokožkou sa energetický impulz mení na teplo a preniká do tkaniva. Cievka sa bodovo uzavrie.

Po ošetrení je možné sa ihneď zaradiť späť do bežného života.

Ošetrenie trvá v závislosti od rozsahu ošetrovaného miesta 15 až 30 minút. Odporúčame 3 až 4 ošetrenia. Intervaly medzi jednotlivými ošetreniami 4 až 6 týždňov.

Bodové zblednutie pokožky prechádza do sekundárnej reakcie  – jemná tvorba erytémov a edémov s mikrochrastou. V závislosti od ošetrovaného miesta pretrváva mikrochrasta asi 4 až 12 dní. Tkanivo potrebuje na úplnú regeneráciu asi 4 týždne. Počas tejto doby je nevyhnutné používať ochranný faktor SPF 30. V závislosti od veľkosti ošetrovaného miesta treba naplánovať viac sedení. Odporúča sa vyhýbať sa návštevám sauny, slnečnému žiareniu, extrémnym zmenám teploty, alkoholu, pikantnému jedlu, káve a čiernemu čaju.

Pacienti s diagnostikovanou epilepsiou, hemofíliou, horúčkovité ochorenia, onkologické ochorenia, gravidita, dojčenie, systémové ochorenia v akútnej fáze, zápalové ochorenia, otvorené rany, herpes, lieková forma liečby akné, poruchy zrážania krvi, užívanie imunosupresívnych liekov.

Zvýšená opatrnosť je nutná najmä v prípade diabetu, poruchy zrážanlivosti krvi,  a v oblastiach, kde boli vpichované výplne (kyselina hyaluronová).

Možné kontraindikácie s nami prosím konzultujte pred objednaním zákroku.

Cenník variant procedúry

Kuperóza
50 €

Pavučikovíty névus
30 €

Cievka 1 cm
20 €

Fibróm 1ks
10 €

Hemangióm 1 ks
10 €

VYTVORENIE REZERVÁCIE

* Čas rezervácie bude stanovený po vzájomnej dohode
Informácie o spracúvaní osobných údajov
2021 © freetech.digital