OneTec - odstránenie hemangiómov a fibrómov (kožné dermatitídy)

invazívne ošetrenie
5-15 min.
10-50 €
prístrojové ošetrenie
Objednať sa

Fibrómy sú nezhubné kožné zmeny s rôznym vzhľadom. Majú farbu pokožky a môžu z nej vyčnievať. Tvoria sa väčšinou v oblasti krku alebo v podpaží, no vyskytnúť sa môžu aj v iných oblastiach, kde sa koža vrásni. Sú síce neškodné, no ich výskyt je nepríjemný. 
Hemangiómy sú zase nezhubné nádory krvných ciev. Tieto cievne prejavy, ktoré sa často vyskytujú, vznikajú z rôznych čiastočne neznámych príčin a vyskytujú sa spravidla v určitom veku, ktorý je charakteristický pre konkrétne formy. Hemangiómy sa môžu vyskytovať po celom tele. Kozmetický prístroj OneTec neinvazívne odstraňuje nežiaduce kožné anomálie v priebehu niekoľkých sekúnd pomocou novej RWS metódy. Po ošetrení sú fibrómy vyhladené a hemangiómy bodovo uzavreté. Výsledky sa dostavia už po prvom ošetrení.

Ošetrenie trvá v závislosti od rozsahu ošetrovaného miesta 5 až 15 minút. Vo väčšine prípadov na odstránenie fibrómu i hemangiómu stačí jedno ošetrenie.

Kozmetický prístroj OneTec neinvazívne odstraňuje nežiaduce kožné anomálie v priebehu niekoľkých sekúnd pomocou novej RWS metódy. Táto technologická novinka rieši špecifické problémy pokožky s ohromujúcim okamžitým výsledkom. Neestetické kozmetické vady sú ihneď, účinne a bezpečne odstránené.

Fibrómy sú nezhubné kožné zmeny s rôznym vzhľadom. Majú farbu pokožky a môžu z nej vyčnievať. Fibrómy majú približne veľkosť zrnka korenia. Sú neškodné a nespôsobujú žiadnu bolesť. Tvoria sa väčšinou v oblasti krku alebo v podpaží, no vyskytnúť sa môžu aj v iných oblastiach, kde sa koža vrásni. Sklon k tvorbe fibrómov v kožných záhyboch majú najmä ľudia s nadváhou. Fibrómy sa vyskytujú samostatne alebo v skupinách do 30 kusov. 

Hemangiómy (Angióm, starecký angióm) sú nezhubné nádory krvných ciev. Tieto cievne prejavy, ktoré sa často vyskytujú, vznikajú z rôznych čiastočne neznámych príčin a vyskytujú sa spravidla v určitom veku, ktorý je charakteristický pre konkrétne formy. Hemangiómy sa môžu vyskytovať po celom tele. Malé svetlo až tmavočervené, mierne vyvýšené papuly sa často vyskytujú najmä na trupe.

Ošetrenie je vhodné pre každú pleť bez ohľadu na jej typ, alebo pohlavie. Odporúča sa pri výskyte fibrómov alebo hemangiómov, ktoré má pacient v záujme natrvalo odstrániť. 

Technickým základom prístroja OneTec® je nová RWS-metóda, ktorá transformuje špeciálne modulované vysokofrekvenčné impulzy na teplo. Do prístroja je začlenená RF (rádiofrekvenčná jednotka) využívaná aj pri ošetrení vrások a spevnení spojovacích tkanív. Pri kontakte s pokožkou sa energetický impulz mení na teplo a preniká do tkaniva. Keď sa špička ihly dotkne tkaniva, bunková hmota skvapalnie a roztaví sa. Fibrómy sa na povrchu pokožky vyhladzujú, hemangiómy sa bodovo uzatvoria.

Výsledky sa dostavia už po prvom ošetrení.

Bodová práca s aplikátorom umožňuje veľmi jemnú prácu. Po kontakte s ihlou sa pri odstraňovaní fibrómu v oblasti tvorí chrasta, ktorá zotrváva 4 až 10 týždňov. Pri odstraňovaní hemangiómu chrasta zotrváva väčšinou 4 až 12 dní, následná regenerácia tkaniva trvá 4 týždne.

Ak dochádza ku kontaktu s oblečením, odporúča sa nosiť ochrannú náplasť. V nasledujúcich dňoch po ošetrení sa odporúča vyhnúť sa návšteve sauny, slnečnému žiareniu, výrazným výkyvom teplôt. 

Ošetrenie trvá v závislosti od rozsahu ošetrovaného miesta 5 až 15 minút. Vo väčšine prípadov na odstránenie fibrómu i hemangiómu stačí jedno ošetrenie.

Pacienti s diagnostikovanou epilepsiou, hemofíliou, horúčkovité ochorenia, onkologické ochorenia, gravidita, dojčenie, systémové ochorenia v akútnej fáze, zápalové ochorenia, otvorené rany, herpes, lieková forma liečby akné, poruchy zrážania krvi, užívanie imunosupresívnych liekov.

Zvýšená opatrnosť je nutná najmä v prípade diabetu, poruchy zrážanlivosti krvi,  a v oblastiach, kde boli vpichované výplne (kyselina hyaluronová).

Možné kontraindikácie s nami prosím konzultujte pred objednaním zákroku.

Cenník variant procedúry

Kuperóza
50 €

Pavučikovíty névus
30 €

Cievka 1 cm
20 €

Fibróm 1ks
10 €

Hemangióm 1 ks
10 €

VYTVORENIE REZERVÁCIE

* Čas rezervácie bude stanovený po vzájomnej dohode
Informácie o spracúvaní osobných údajov
2021 © freetech.digital