Super lifting tváre prístrojom Rigenera 3

neinvazívne ošetrenie
60min.
45 €
prístrojové ošetrenie
Objednať sa

Ak túžite po hladkej a mladistvej pleti, ošetrenie tváre prístrojom Rigenera 3 je pre vás ideálnym riešením. Prístroj Rigenera 3 dodáva taliansky výrobca medicínskych a kozmetických prístrojov EME. Táto pokročilá technológia kombinuje štyri efektívne metódy boja proti vráskam – rádiofrekvenciu, vákuum, LED svetlo a softlaser – pre dosiahnutie viditeľných výsledkov.

Tieto technológie pôsobia synergicky na pokožku, pričom rádiofrekvencia stimuluje tvorbu nového kolagénu a elastínu, vákuum zvyšuje cirkuláciu krvi a lymfy, LED svetlo má pozitívny vplyv na pokožku, a softlaser podporuje regeneráciu tkanív. Pri ošetrení môžete cítiť vákuový podtlak s pulzovaním na koži a mierne teplo, ktoré vzniká vplyvom rádiofrekvencie a softlaseru.

Pomôže pri:

  • Redukcii lokalizovaného tuku
  • Omladzovaní / zlepšení elasticity pokožky / na tele aj na tvári
  • Vrásky/ zmiernenie hlbokých vrások/
  • Mimoriadne kvalitné ošetrenie tváre – super lifting

Ošetrenie je bezbolestné a trvá približne 60 minút. Odporúčame absolvovať 5 až 8 ošetrení v časovom intervale 7 až 10 dní.

Ošetrenie prístrojom Rigenera 3 je určené pre každého, kto bojuje s vráskami, stratou elasticity pokožky alebo nerovnosťou pleti. Je vhodné pre ženy aj mužov, a môže sa použiť na tvár a rôzne oblasti tela.

Po ošetrení s prístrojom Rigenera 3 môžete očakávať zlepšenie vzhľadu vašej pleti. Vaša koža bude vyhladená, pružnejšia a bude vyzerať mladšie. Tento zákrok tiež pomáha pri redukcii tuku a zmiernení hlbokých vrások. Ak hľadáte dokonalý lifting, Rigenera 3 je správnou voľbou.

Ošetrenie s prístrojom Rigenera 3 je bezbolestné a pohodlné. Pred začatím zákroku sa pokožka dôkladne očistí a na ošetrovanú oblasť sa aplikuje špeciálny olej. Potom sa použije prístroj s vybranými parametrami a hlavica sa aplikuje na ošetrovanú oblasť. Po zákroku nie je nutná rekonvalescencia.

Dĺžka ošetrenia s prístrojom Rigenera 3 sa líši podľa toho, ktorá časť tela sa ošetruje a aké sú vaše individuálne potreby. Všeobecne platí, že ošetrenie je rýchle a môžete sa okamžite vrátiť k svojej bežnej dennej činnosti.

Po ošetrení sa odporúča aplikovať hydratačnú masku na tvár, aby sa zvýšila účinnosť ošetrenia. Ošetrená oblasť by sa mala po ošetrení masírovať, aby sa absorbovali všetky zvyšky oleja. Vaša pokožka bude tiež citlivejšia na slnečné svetlo, takže je dôležité používať ochranný faktor.

Hoci Rigenera 3 je účinným ošetrením, existujú niektoré kontraindikácie, ktoré by ste mali brať do úvahy. Patrí sem tehotenstvo, používanie kardiostimulátora, kovové protézy, užívanie drog, dekompenzovaný diabetes, kŕčové žily, kapilárna slabosť, autoimunitné ochorenia kolagénu ako lupus a sklerodermia.

Pred zákrokom je dôležité konzultovať tieto kontraindikácie s odborníkom.
 

Cenník variant procedúry

Cena
45 €

VYTVORENIE REZERVÁCIE

* Čas rezervácie bude stanovený po vzájomnej dohode
Informácie o spracúvaní osobných údajov
2021 © freetech.digital